İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Haydar Paşa Yanıyor !

cemdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HAYDARPAŞA Garı’dan henüz bilinmeyen nedenle yangın çıktı. Garın çatısında başlayan yangını söndürmek için çok sayıda itfaiye ekibi sevkedildi.rnrnTarihi Haydarpaşa Tren Garı’nın çatısında çıkan yangını kontrol altına alma çalışmaları sürüyor. Garın üst katında başlayan ve tüm çatı katını saran yangın, İstanbul’un Avrupa yakasından da görünürken yangını söndürme çalışmaları da sürüyor. Yangına Kartal, Üsküdar ve Kadıköy itfaiye ekipleri müdahale ederken, itfaiye ekipleri anonslarla Avrupa yakasındaki itfaiye ekiplerinden de yardım talebinde bulundu.rnrnYangın nedeniyle gar binası çalışanlarının ve yolcuların tahliye edildiği belirtilirken polis ekipleri de bölgede güvenlik önlemi aldı.rnrnBu arada yangın yerine hareket eden bazı itfaiye ekiplerinin ise yoğun trafik nedeniyle bölgeye ulaşmakta zorlandığı belirtiliyor.rnrnTarihi binanın daha önce de Birinci Dünya Savaşı’nda kundaklanma sonucu yandığı biliniyor.

Tarihi Haydarpaşa Tren Garı yanıyor Tarihi Haydarpaşa Tren Garı’nın çatısında yangın çıktı. Yangını söndürme çalışmaları sürüyor. Alınan bilgiye göre, Tarihi Haydarpaşa Tren Garı’nın çatısında saat 15.30 sıralarında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangına Üsküdar ve Kadıköy itfaiye ekipleri müdahale ediyor. Yangını söndürme çalışmaları devam ediyor.

Yorumlar : http://likeandshare.com/haydarpasa-yaniyor.html

samuel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
koskoca tarih yanıyor,bu ne umursamazlıktır bende anlayamadım..

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
"Yıkamadıysak, yakarız." dedi "birileri", şimdi yanıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5