İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Haydi Bir Değişiklik Yapalım!

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Sizin blogunuzu en iyi kim tanıtır? Elbette siz! O zaman neden tanıtmıyoruz?
Efendim sistem basit. Webmasterlar arası dayanışma olayının biraz çarpıtılmış hali olacak bu. Hemen anlatayım;
Sadece kişisel bloglarınızla katılacağınız bir dayanışma olacak bu. Sistem şöyle işleyecek, 5 kişilik bir grubumuz olacak. Bir tanıtım yazısı yazacaksınız ve bana göndereceksiniz. Gruptaki diğer blog sahibi arkadaşlar da kendi bloglarında sizin vereceğiniz tanıtım yazılarınızı yayınlayacaklar. Kadınların altın günü gibi düşünün yine. Her gün birimizin blogunu tanıtacağız. Grubun gidişatına göre değişik şeyler düşünüyorum. Alexa-yorum dayanışmaları ölmeye başladı madem, biz de tanıtım yazısı dayanışması yapalım :) bu arada şöyle bir kaide yok, şu kadar süre anasayfada kalacak gibi bir zorunluluğumuz yok. Ama yazılar ömürlük olursa, daha tatlı olur. Birbirimizin hakkına girmeyelim yani.

Bu sistemin bize getireceği şey aslında, backlink vs. değil. Bloglar arası olacağı için hepimizin farklı takipçi kitlesi olduğunu varsayarsak 4 farklı blogun okurlarına kendi reklamımızı yapacağız.

Not: Böyle bir grup fikri ilk olarak benim tarafımdan denenmektedir ve siteleri tek tek inceleyip öyle alacağım. Grup isteklerinizi konu altından veya pm ile bildirebilirsiniz ancak alınmayacak olursanız neden diye sormayın. İlk denemesi olduğu için eleme olacak. Yoksa hepinizi birden alırız yani :)
Aklınıza takılanları da burdan sorabilirsiniz.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Güzel bir beyin fırtınası ile , güzel bir plan oluşturmuşsun dostum =)

bende katılmak isterim , imzamda bulunan site.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
başvurularınız için teşekkür ederim. katılımı sonlandırdığımda duyurup ertesi gün toplu bir değerlendirmeyle listeyi açıklayacağım.

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Tanıtım yazısını kim hazırlayacak? Mesela ben senin siteni tanıtırsam kendim mi yazacağım, sen mi yollyacaksın yazıyı?

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Tanıtım yazısını kim hazırlayacak? Mesela ben senin siteni tanıtırsam kendim mi yazacağım, sen mi yollyacaksın yazıyı?

Blog sahibinin kendisi yazsa daha hoş ve içten olur ancak gruptakilerle konuştuktan sonra karar verebiliriz.

Ekleme: konuyu da blog dünyası kategorisine taşısak... yanlış yere açtığımı yeni farkettim. kusuruma bakmayın.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
sürekli değil depresan. herkes bir siteyi sadece 1 kez tanıtacak. süreklilik için daha farklı şeyler düşünüyorum. ilk hafta bir deneme yapacağız sadece :)

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
blogum olsa çok isterdim katılmayı. çok iyi bir fikir bence :)

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
bu konu ile alakalı ankaranın sayılı restorantlarından birinde yemek yiyerek seninle görüşmek istiyorum ozanti kardeşim.

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
ısmarlarız ayıpsın yaw. kaç tane ozan diye arkadaşım var. teksin :D
şimdi çıkıyom yemeğe. bu yemek işini değerlendirelim. görüşürüz

FUNDA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bende aranıza katılabilirmiyim? Bloğum imzamda..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5