İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öneri Haydi Uyanın Artık !

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Arkadaşlar forum o kadar ölü ki foruma giresim gelmiyor . Azıcık canlanalım konu açalım , etkinlikler yapalım üyeleri paylaşmaya teşvik edelim. Yönetimi zaten göremiyoruz forumda hiç bir şeye karışmıyorlar , eğer böyle giderse forum unutulmaya yüz tutacak...

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Aslında ölü değil, sadece birçoğumuz inzivaya çekilmiş durumdayız.

Eskisi gibi pek gelmiyorum birçok nedenden dolayı, sanırım biraz da heyecanımı yitirdim.

Yanlış anlaşılmasın, heyecanımın forumla alakası yok, hayat şartları iş stresi vs. vs..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Arkadaşlar forum o kadar ölü ki foruma giresim gelmiyor . Azıcık canlanalım konu açalım , etkinlikler yapalım üyeleri paylaşmaya teşvik edelim. Yönetimi zaten göremiyoruz forumda hiç bir şeye karışmıyorlar , eğer böyle giderse forum unutulmaya yüz tutacak...
biz hep buradayız Onur, forumda olmasını istediğin konuları ya da bölümleri söyleyebilirsin, önerilere açık bir forumuz, eleştiriye de...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Yönetimlik bir durum yok burada.Bazen iyinet durgunlaşabiliyor.

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
biz hep buradayız Onur, forumda olmasını istediğin konuları ya da bölümleri söyleyebilirsin, önerilere açık bir forumuz, eleştiriye de...

Şafak abi forumu aktifleştirmek için üyeler için etkinlikler yapın , yeni şeyler çıkarın yani unutulmasın bu forum . Forum eski fakat bu görünüş değiştirmeli yenilenmeli baştan aşağaya , yeni tema , yeni logo , yeni ekip arkadaşları , yeni rütbelere , yeni yarışmalar kısacası artık düzenlenmeli forum...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
forumun size yansıyan yüzünde işler iyi gitmeyebiliyor bazen, şuanda yönetimsel olarak hiç bir sorunumuz yok, temayı herkes gibi bende merak ediyorum, acele etmeden yavaş yavaş değişmeye çalışıyoruz, etkinlik yapıyoruz zaten şuan da, sen ne gibi etkinlikler istiyorsun? oturup biyerlerde kahve mi içelim? böyle şeyler mi?

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
forumun size yansıyan yüzünde işler iyi gitmeyebiliyor bazen, şuanda yönetimsel olarak hiç bir sorunumuz yok, temayı herkes gibi bende merak ediyorum, acele etmeden yavaş yavaş değişmeye çalışıyoruz, etkinlik yapıyoruz zaten şuan da, sen ne gibi etkinlikler istiyorsun? oturup biyerlerde kahve mi içelim? böyle şeyler mi?
Abi etkinliklikten kastım üyelerin aktif olması için bir rütbe gibi paylaşım grubu gibi değil site yazarı gibi belli başlı şeyler olmalı . O dediğinde olur etkinlik için . :D:tili

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
site yazarı kısmını anlamadım
forumdaki rütbelerin mi bu yönde olmasını istiyorsun
örnek
Onur07
İyinet yazarı

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Senin giresin gelmesse, benim giresim gelmesse tabiiki durgun olur.

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21

Onur, aslında perseus bi bakıma haklı. Üyeler biraz daha aktif olsa bir sıkıntı kalmayacak. Biliyorsunuz ki, bizim haricimizde diğer siteler de, yönetim ile ilgili açılan konular siliniyor. Biz de böyle bir durum yok. Seviyeli her türlü eleştiri ve öneriye açığız. Buna defalarca kez şahit olduk. Sizler isteklerinizi, beklentilerinizi yazın. Bizlerde uygun gördüklerimizi değerlendirmeye alalım.

Cem abi zamanında denedik ama hiç bir cevap alamayınca benimde canım sıkılıyor.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Cem abi zamanında denedik ama hiç bir cevap alamayınca benimde canım sıkılıyor.

Zamanın da deneyip de cevap alamamanız bundan sonra da alamayacağınız anlamına gelmiyor ki kardeşim. Siz içinizden geçenleri, beklentilerinizi, isteklerinizi yazın. Dediğim gibi biz mutlaka değerlendiririz.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
İkinizide seviyorum, birbirinizi gereksiz yere kırmayın lütfen. Kafa kafaya verip daha faydalı şeyler yapacağınızı biliyorum. Bu sebeple mesajları sildim. Daha yapıcı olmaya çalışın tamammı.

wdr.leo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Zaman herşeyin ilacıdır,forumda yeniyim ama sevmeye başladım ve bilgi paylaşımlarında da bulunmayı düşünüyorum.
Bana pek durgun gelmedi,ne çok hareketli,nede çok durgun.
Eğer bu tarz bir sorun varsa çözüm etkinliklerin yanı sıra site içindeki bilgilerin fazlalaşmasında istekli üyelerin katkı sağlaması faydalı olacaktır görüşündeyim.

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Tek webmaster forumuna uye olanlar pek farkedemez durgunlugu.Mesela ben wmaracinada uyeyim.Orasi biraz daha hareketli nedendir bilemiyorum iyinet daha kaliteli olmasina ragmen paylasim yok insanlari buraya cekmenin bir yolu olmali ama ne ?

wdr.leo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Başka forum sitelerinde de üyeliğim mevcuttu :) Durgunluk yok değil ama olağan üstü bir durgunlukta değil bu.

Evan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bence iyinet'teki bu durgunlaşma ve yönetimin ortadan kaybolması yenilikler üzerinde çalıştıkları için. Yeni kategoriler ve kategorilere uygun alanlarında bilgiye sahip kişileri seçiyorlar.

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Aklima bir fikir geldi canlandirmak icin,

Iyinet'e bir webmaster gazetesi/dergisi ekleyebiliriz. Guncel konular da bulunan ama teknolojiye onem veren bir gazete. Su an forumda cikarilan dergi gibi degil, forum.iyinet.com gibi, gazete.iyinet.com mesela :D gazetenin reklam alanlarini forumun reklamlariyla doldururuz, site biraz olsun canlanir bence :D Hatta forumdan bazi uyeleri (mesela beni :D ahahahahha :D ) bu gazeteye kose yazari olarak aliriz, hem guncel konularda yazilar yazarlar hem de webmasterlik konularinda vb....

Nasil ? :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5