İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hayran sayfasındaki paylaşımlar üyelerin duvarında görünmüyor

trkuzey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hayran sayfamda yaptığım paylaşımlar ilk önce bazı üyelerimizin duvarında görünmüyor diye şikayetler alıyordum şimdi ise benimde kişisel profilimde yani ana sayfada görünmüyor..araştırdım sordum bazı üyelerimizde hiç bir sorun yokken bazıları paylaşımların hiç birini göremediklerini söylüyorlar...

bir başka hayran sayfamda hiç bir sorun yok herşey normal..bu tür sorun yaşayan arkadaşlar varmı ?
yada sebebi ne olabilir

nefretten

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ara sinra yapiyor böyle numaralar.. yakinda düzelir senin bisi yapmana gerek yok. zaten istesende yapamazsin, senle alakali degil cünkü

trkuzey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sorun çözüldü arkadaşlar...duvar ayarları güncellediğinde sorun ortadan kalkıyor

sonmez1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı sorun bendede var

trkuzey aynı sorunu bende yaşıyorum duvar güncellemesini nasıl ve nerden yapıyoruz yardımcı olur musun?

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende aynı sorunu yaşıyorum :S
sayfalarda bişey paylaşabiliyorum ama kullanıcıların duvarında gözükmüyor. bu yayın yasağı mıdır? çözümü var mı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5