İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hayvan Bilgisi Olanlar Tiklasin

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
rottweiler, yada alman kurtu yada husky alırdım ben olsam :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Kendi kişiliğine ve ortamına göre al.Sessizmi istiyorsun , itaatkarmı yoksa başına buyrumu veya bakım gerektirenmi gerektirmeyenmi böyle gider.Köpek alıyorsun sanuçta , oda bi canlı.Tek tek ihtiyaçlarını bak yerini bütceni ayarla da al.Pazardan meyva alırmış gibi alma lütfen.

mertcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence golden retriever al hem arkadaş olur hemde kolay eğitilebilen bir köpek türüdür.Çabuk alışır.

bygokhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oyle Yapcam Bilgi Edinmemek Icin Actim Konuyu.
Kendi kişiliğine ve ortamına göre al.Sessizmi istiyorsun , itaatkarmı yoksa başına buyrumu veya bakım gerektirenmi gerektirmeyenmi böyle gider.Köpek alıyorsun sanuçta , oda bi canlı.Tek tek ihtiyaçlarını bak yerini bütceni ayarla da al.Pazardan meyva alırmış gibi alma lütfen.

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
yurtdisinda nerdesiniz?

yurtdisinda bulundugunuz yere gore degisir bende yurtdisindayim ve benimde kopegim var

oncelikle ne boy istedginize bagli evinizin icindemi yetistireceksiniz yoksa bahceniz varmi?

bygokhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Amerikadayim Boyu Fark Etme. Ama Sus Kopegi Olmayan Cinsler
yurtdisinda nerdesiniz?

yurtdisinda bulundugunuz yere gore degisir bende yurtdisindayim ve benimde kopegim var

oncelikle ne boy istedginize bagli evinizin icindemi yetistireceksiniz yoksa bahceniz varmi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5