chat ege.net sohbet

Hazal Kaya'ya 200 bin TL'lik tazminat davası

Figen_Dogan

Şen Üye
Katılım
4 Eyl 2016
Mesajlar
71
Bizim Hikaye dizisi ile gönüllere taht kuran Hazal Kaya ile ilgili son dakika bir gelişme yaşandı. Oyuncu Hazal Kaya Doçent Dr. Ruhet Genç'ten şikayetçi olmuş ve 192 Bin TL’lik alacağı için mehkemeye vermişti. Doçent Dr. Ruhet Genç karşı atağa geçti ve Hazal Kaya hakkında 200 bin TL’lik tazminat davası açtı.

hazal-kaya-haberler.Jpeg


Hazal Kaya ile Türk-Alman Üniversitesi doktorlarından Doçent Dr. Ruhet Genç arasındaki mahkeme restleşmesi magazin dünyasına bomba gibi düştü. Alacağını tahsil etmek isteyen Hazal Kaya’ya açılan 200 bin TL'lik tazminat talebinde mahkeme kimi haklı bulacak? Dohtor Ruhet Genç ödeme yapmayı reddediyor ve hesabın mahkemede görüleceğini ifade ediyor.
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst