İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hazır blog scriptleri ile kazanç elde etmeyi bekleyenler

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Google Blog Search neden yapıldı?
Bence interneti çöplüğe çeviren bloglar yüzünden geliştirildi ve amacına da ulaştı.Google Blog Search sayesinde Google Search aramalarında bloglar ikinci plana itildi.
Örneğin wordpress 2.5 den sonraki sürümlerinde admin dashboard daki google blog search den alınan incoming links alanı da beni destekler nitelikte.
Söylemem o ki hazır blog scriptleri (wordpress , serendipity,...) ile kazanç elde etmeyi bekleyen webmaster arkadaşlar , boşuna kürek çekmeyin özgün scriptler yazdırarak yada yazarak yola devam edin

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Katılıyorum en azından kendi sitelerime bakarak bende bunun kanaatindeyim gelen sonuçlar hep blogaramalarında

kuwz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kesilikle katilmiyorum. wordpress blog pazari su anda en fazla adsense geliri toplayan sistem.seo ve google a uygun yapisiyla adsense icin en uygun sistem oldugunu dusunuyorum. tabiki her projede kullanilamaz hedefiniz adsense degilse orenegin projeniz urun satis ise ozaman tabiki worpdress kullanamazsiniz ama yazi ve paylasim acisindan en iyi sistemin wordpress oldugunu dusunuyorum ve butun aldigi odulelrde bunu gosteriyor

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kesilikle katilmiyorum. wordpress blog pazari su anda en fazla adsense geliri toplayan sistem.seo ve google a uygun yapisiyla adsense icin en uygun sistem oldugunu dusunuyorum. tabiki her projede kullanilamaz hedefiniz adsense degilse orenegin projeniz urun satis ise ozaman tabiki worpdress kullanamazsiniz ama yazi ve paylasim acisindan en iyi sistemin wordpress oldugunu dusunuyorum ve butun aldigi odulelrde bunu gosteriyor

"en fazla adsense geliri toplayan sistem"

bunu nerden biliyorsunuz ?

Selim'e katılıyorum

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Benim bildiğim google için birinci derecede önemli olan içerik ve ziyaretçi memnuniyeti.
İster Wp ile yapılmış olsun site, ister yüksek fiyata bir script ile; özgün olmayan faydasız bir site ise yeri bellidir.

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Wordpress'e hiç zaman blog scripti olarak bakmadım. Çok güzel uygulamalarla portal haline getirebilir.
Wordpress çıktığında resmen aşık oldum, haşır neşir olduğum Php-Nuke'yi direk çöpe atmıştım.
Wordpress kullanıp gerçekten emeğinin fazlasını hakedenler var ama ücretsiz blogcular resmen insanı çileden çıkartıyor.
Ve gördüğüm kadarıyla bunların sayısı ülkemizde oldukça çok. Türkiye ile dünyayı karşılaştırsak, geçeriz herhalde.
Bence Google ilk önce ücretsiz spamcı blogculara çözüm bulmalı...

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Esasında wp (joomla veya diğerleri) olmasından ziyade birçok sitenin aynı temaları kullanmasından kaynaklanıyor, bi de buna kopya içerik eklenince sitenin hiçbir özgünlüğü kalmıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5