Hazır gelirli ve organik hitli site arıyorsanız bunu mutlaka okuyun. Acemilerde SEO bilmeden internette kazanabilir

Cansın Bilişim

0
İyinet Üyesi
Katılım
1 Kasım 2014
Mesajlar
4
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

İyinet forumuna yeniüye oldum. wmaraci forumunda hkocbay1907 kullanıcı adıyla bulunmaktayım. ticaret puanıma oradan bakabilirsiniz. Şimdi sizlerle wmaraci forumunda açtığım konuyu paylaşacağım.

ÖZETLE: Hazır organik hiti olan düşmüş domainleri kendi kurduğumuz bir sistemle yakalıyor ve hemen düzenli gelir haline getiriyoruz.

" Sonunda hazırlıklar tamam. Yok Böyle Hizmet. SEO peşinde koştuğumuz günler geride kaldı.
Merhaba Arkadaşlar,

Yıllardır bu işin içerisinde makalesini kendi yazan (İngilizce ve Türkçe) kendi SEO sunu takip eden bir webmasterım. Yıllardır kafa patlattığımız projemiz sonunda meyvelerini vermeye başladı. Kurduğumuz sistemle yakaladığımız düşmüş (ingilizce) domainleri ucuz fiyatlara alıp, tekrar canlandırıp 3 ay gelir elde edip (mutlaka amorti ediyor) flippa üzerinden satmaya başladık.

190$ aldığımız militarytimechart.com adlı siteyi 3.800$ a sattık. GODADDY VE FLİPPA KAYITLARI 7 KASIMDA SİTEMİZDE YAYINLANACAKTIR.

1000 $ a aldığımız tclusa.com eski sahibi olan firma sadece avukatlara ABD de 10000 $ para harcayarak domaini geri almaya çalıştı. sonrasında şimdi açıklamak istemediğimiz bir fiyata eski sahibine geri sattık.

İrili ufaklı onlarca örnek var bu şekilde. ŞİMDİ SIKI DURUN:

1. 7 Kasım 2014 tarihinden itibaren her gün wmaraci üzerinden 1 domain tavsiye edilecektir.

2. Aynı tarihte sitemiz yayına giriyor ve görülmemiş hizmet başlıyor.

3. Üyelere özel daha fazla altın domain.

4. Bizden hazır gelirli site alanlara site kurulumu ve adsense yerleşimi desteği ücretsiz.

5. İsteyenlere aylık 3 aylık 6 aylık ve yıllık makale paketleri. Otomatik postalama ayarları da tarafımızdan yapılıyor ve böylece 1 yıl boyunca yada paket süreniz boyunca tercihinize göre günde 1 makale yayınlanıyor ve siz arkanıza yaslanıp adsense hesabınızı takip ediyorsunuz.

6. Bizim sattığımız siteler zaten çok sayıda anahtar kelimede ilk 2 sayfada olduklarından ve gelir getirdiklerinden dolayı seo dan ziyade sayfanın güncel tutulması daha önemli hale geliyor ve bizim sağladığımız düzenli makale hizmeti ile siteniz sürekli gelişmeye devam ediyor.

7. Apple ile ilgili bir sitemde tıklama başına gelir ortalama 3 dolar iken Türkiye'deki teknoloji sitemde bu oran 0.10 doları geçmiyor. Bu uç bir örnek olsa da İngilizce sitelerin tıklama başına gelir seviyelerini takip edenler bilir. Bu nedenle ingilizce site yapıyor ve satıyoruz. Başlangıç seviyesinde de olacak, sadece domain satın alıp site kurdurmak isteyenlere de, hosting talep edenlere de hayır demeyeceğiz ve makul bir fiyat karşılığı bu hizmeti vereceğiz.

8. Siteyi sıfırdan kursanız bile günde 1 makale düzenli girildiğinde nerelere gideceğini az çok tahmin edersiniz.

SONUÇ:
-Domain yada hazır site alıyorsunuz ve bizim makale paketlerimizle sitenizi parmağınızı bile kımıldatmadan güncelliyorsunuz. (Makaleler siteye yüklenmekte ve isteğe göre google images ten resim eklenerek seo ya uygun olarak etiketlenmektedir.)

- İngilizce site kurmaya karar verdiniz elinizde domain var yine bize gelip makale paketlerimizden seçiyorsunuz.

- İngilizce site kurmak istiyorsunuz ama hiç bir fikriniz yok yine bize gelip danışıyorsunuz.

Ne dersiniz arkadaşlar nasıl hizmet?

07 Kasım 2014 te görüşmek üzere! Tüm detaylar ve fiyatlandırma bilgileri ile karşınızda olacağız.

UNUTMAYIN

Ek Olarak: örnek: pixelshake.net alexa 800k ve pr:0 ilk 20 sırada 180 anahtar kelimesi var ve
windows 7 home premium product key anahtar kelimesinde (aylık 2900 hacim) 1. sırada,
windows 7 home premium activation key anahtar kelimesinde 2. sırada.

Şu anda godaddy auctions da açık artırmada 4 günü var. fiyat şimdilik 15$. Key konusuna hakim arkadaşlar 500-750$ aralığına kadar alabilirler. güzel site olur. alış sonrası destek verilir.
Websiteler, Süha Mete, Seoman ve 4 kişi daha bunu beğendi."

Yorumlarınızı bekliyorum.

HİZMETİMİZ 7 KASIMDA BAŞLAYACAK. SADECE TÜRKİYE DE DEĞİL DÜNYADA İLK DEFA SUNULAN BİR HİZMETLE KARŞINIZDAYIZ.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst