İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hazır JQuery ihtiyacım var...

lost42

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir projem için jquerry slide ihtiyacım var.

Birçok jquerry dosyası indirdim fakat çok karışık kodlar. Ben javascript kodlarından anlayan biri değilim. HTML / CSS'den anlıyorum.

Örnek olarak;
ornek.jpg

Böyle birkaç bölüm var web sitemde. Bu bölümlere uygun javascript dosyası ihtiyacım var. Fakat kolay yerleştirebilmeliyim.

Örneğin, sağ butonuna şu kodu ver sol butonuna bu kodu ver, ortayı da şöyle yap bitsin, diyebileceğiniz javascript dosyası varsa elinizde lütfen yardımcı olun.

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

NOT: Fazla bir aksiyona fazla görselliğe gerek yok. Resim kısmı kaysın yeterli.

lost42

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya istediğim şey aslında şu şekilde.

örneğin 500px genişliğinde bir div olacak. bu divin sadece 100 px'lik kısmı görüntülenecek. butona tıklayınca, 100 ile 200 arasını bir daha tıklayınca 100 pxbir daha tıklayınca 100 px atlaya atlaya gidecek. o sitedekilerin çoğunu denedim zaten konu açmadan önce :)

ama beceremiyorum onları uyarlamayı.

T

trgy

Misafir
sen seç birini ve ne yapmak istediğini seçtiğin üzerinde anlat uyarlıyayım.

lost42

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya tasarım olarak bir ihtiyaç yok ki :) anlattığımın dışında sadece grafik zaten :) Grafiğini ben yaptım mevcut var bende ama dediğim gibi 100 px 100 px atlayacak birşey lazım örneğin. nasıl yapacağımla ilgili en ufak bir fikrim yok :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5