İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Haziran Ayı Çeki Geldimi

Haziran Ayı Çekiniz Geldimi

• Evet Geldi

Kullanılan: 4 19.0%
  • Hayır Gelmedi

Kullanılan: 13 61.9%
  • 1. Çekim Geldi 2. Çekim Gelmedi

Kullanılan: 1 4.8%
  • Daha Çeklik Birikmedi Param

Kullanılan: 3 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    21

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
demin DHL aradı dedi dublin den bir gelişme yokmuş kesin bir cevap gelmemiş yazışmalar devam ediyormuş. temmuz 27 de google tarafındna gönderimleirn hepsi bu sorun yaşıyormuş size gelişmeden haberdar edicez diyor..

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adamlar hala yazışıyor ya.. !!

Telefon etsin telefon.. ya da yurt dışındaki şubesinden adam göndersin!

radres

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne demek Google teslim etmemiş. Hangi firma eline geçmeden taşınacak eşyayı kayıtlarına geçirir. Resmen kıvırmaya çalışıyorlar neyse ben bir daha arayayım sinir oldum.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya böle büyük firmalara özellik tanınıyormuş yanai gönderim yapaılacagı zaman verilerine işleme yapıyorlar. yani googlenin yapamsı gerekeni DHL yapıyor google herşeyini gönderiyor kutu,cuval,paket vs... herşey hazırlanıyor sadece cekelr basılıp verilmeye aklıyor işte çekler teslim edilmediği için DHL date sında verielr irlandada DHL verilmiş gibi görünüyor yanai verilerin girilmesyle kalmış öle...

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
arkadaşlar peki normal yolla çek gelmezse, bize ulaşmazsa, kaybolursa ne yapmamız gerekiyor? ve çeki bozdurma son tarihi nedir?

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pigeon' Alıntı:
arkadaşlar peki normal yolla çek gelmezse, bize ulaşmazsa, kaybolursa ne yapmamız gerekiyor? ve çeki bozdurma son tarihi nedir?
Ben ilk ads cekimi posta ile istemistim gelmemisti. Ordan gonderildikten 40 gun sonra felan mail attım yeniden gonderin diye. Sonraki odeme'me eklendi.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
teşekkürler.. demekki son bozdurma tarihi diye birşey yok ya da kaybolmada bize patlamıyor..

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pigeon' Alıntı:
teşekkürler.. demekki son bozdurma tarihi diye birşey yok ya da kaybolmada bize patlamıyor..
Gelmeyen ceki iptal ediyorlar.
Sonraki ay kazancları birlestirip tek bir çek halinde yolluyorlar.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Umit' Alıntı:
Gelmeyen ceki iptal ediyorlar.
Sonraki ay kazancları birlestirip tek bir çek halinde yolluyorlar.

If you haven't received your payment processed in July by the 5th of
August, please email us at [email protected] and include the
number, date and amount of the check that you are missing

MuZiKCi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim çek geldi normal istemiştim sizinki hala gelmedi mi :) Ödeme Tarihi: 26.Tem.2005 yazıyordu yarın da bankaya vereceğim .

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
eee ne diyelim agır cekelr biraz gec gelir :p

normal cek nasıl gelri ya 27 de yola cıkıyor ve 8 günde ansıl gelir ve postaalr hafta sonu çalışmaz. biraz gariplik avr bu işte normal posta ilk senmi aldın dostum yanai psoat ile biraz zor gibide alal garip yaa

MuZiKCi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vallahi ben de inanamadım,hatta yazmıştım konuların birinde sizinkinden önce gelirse beraber gidelim bozdurmaya diye :) makara yapmıştım ama sabah bi baktım posta kutusunda google var :) Ben yarın verecem kusura bakmayın bekleyemem öle expres falan ;)

M

Metalirik

Misafir
Hadi ya herkes express'e yüklenince normal posta gönderimlerimi rahatladı yoksa :))

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valal 3-4 arkadaş yenei cek için mail attık bakalım ne olacak cevap uamrım ayrın cevap gelir. en azından bileyim ne zaman gelecegini..

M

Metalirik

Misafir
Hiçbir mailimi birgünde cevaplamadılar :)
En erken 10 günde cevap verdiler, umarım sana erken geri dönerler :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dün atmıştı mail ne olacak bu durum yanai sorun sizdmei dhl demi diye admalr 1-2 sat sonra cevap yazdılar ayın 5 kadar gelmesse cek bilgilerii göndeirn yenei cek gönderelim dediler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5