İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hazırladığım wordpress teması ücretsiz

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
blogbusc2.jpg

Tasarımını ve giydirmesini yeni bitdiğim Wordpress blogbu temasını indirip kullanabilirsiniz. ilkkez tema tasarımı yaptığımı göz önünde bulundurursak benim için eğlenceli bir çalışmaydı. Bu ilk tema tasarımımda bütün hata ve eksiklikleri değerlendirip ikinci temayı çok daha gelişmiş halde sunmayı planlıyorum. Umarım beğenirsiniz. :)

Demo l Download

Not: kaynak belirtildiği sürece hertürlü kullanıma açıktır.

dahi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla hocam helal olsun ilk denemede bu kadar başarılı sonuç çıkartmanız gerceten çok güzel, bir çok premium temaya taş çıkaracak nitelikte elinize sağlık

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
cakırx benim bu forumda bildiğim ilk ve tek wordpress taması yapan kişi tebrikler +rep

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
teşekkürler arakdaşlar iyi dilekleriniz için. Tasarımın görsel yanı şuan için çok iyi sayılmaz yani işe başlarken bu seviyeye getirebileceğimi hiç düşünmemiştim. O yüzden tasarıma çok fazla özenmeden kendimi php ve css terimlerin içine attım.

Bu arada domain çok hoşuma gitti tasarımı yaparken rastgele aklıma gelmişti :p

asykral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tema gercekten mükemmel.. ama keske adsense alanları da yaratsaydın.. yine de cogu premium lara tas cıkartır :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5