İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Hedef Kelimelerde %100 Yükselme Garantili Seo-Backlink Paketleri

turandogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Wmaracı Üyeleri.Paketlerimiz aşağıdaki hedeflere yönelik hazırlanmış olup bir çok websitemizde denenmiş olumlu sonuçları göstermiştir.

Paket uygulanan sitede:

Alexa değerinde yükselme
Hedef Kelimelerde %100 yükselme
İndexlenme süresinde düşüş

Fazla Lafı Uzatmadan Pakeleri Sunayım
r7qf5.png

Paketlerin Rapor Teslim Süresi 1-3 gündür.
Ad*lt,w*rez içerikli yayın yapan siteler paketlerden faydalanamazlar.​

mbugrad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Hedef Kelimelerde %100 Yükselme Garantili Seo-Backlink Paketleri"
Buradaki "Garanti" taahüdünü nasıl sağlıyorsunuz?

turandogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Hedef Kelimelerde %100 Yükselme Garantili Seo-Backlink Paketleri"
Buradaki "Garanti" taahüdünü nasıl sağlıyorsunuz?

Sıralamada herhangi bir oynama olmadıgı takdirde %100 para iadesi uygulanacaktır.
Ayrıca 20 konudan %90 bu sloganla acılıyor.Bizimki slogan yada legalpara değil yaptıgımız çalışmalarda sürekli aldıgımız sonuclar.
Kıssadan hisse gerekirse 2 pr7 lik pakete 10 pr9 uygularız verdiğimiz sözü tutarız.

İyi Çalışmalar

mbugrad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sıralamada herhangi bir oynama olmadıgı takdirde %100 para iadesi uygulanacaktır.
Ayrıca 20 konudan %90 bu sloganla acılıyor.Bizimki slogan yada legalpara değil yaptıgımız çalışmalarda sürekli aldıgımız sonuclar.
Kıssadan hisse gerekirse 2 pr7 lik pakete 10 pr9 uygularız verdiğimiz sözü tutarız.

İyi Çalışmalar

Açıklama için teşekkür ederim. Herkes bu sloganla açıyor olabilir, ben sizin yazınızı gördüm size yazdım. Herkes beni ilgilendirmiyor, şuan ekrana baktığım sayfa ile ilgileniyorum. Garanti konusunu merak etmiştim açıklamışsınız teşekkür ederim.

Bu arada PR kalkalı aylar hatta yıl oluyor. Artık PR diye bir kavram ve Metrik yok. Dolayısıyla PR nin sitelerinize hiçbir olumlu etkisi yoktur. Çünkü PR diye bir şey yoktur ve değerlendirmelerde PR bir kıstas değildir. PR yerine farklı metrikler geldi, zaten bunlar daha öncede vardı fakat artık daha ön plana çıktı. ilgilenenler için Bkz : https://www.google.com.tr/#q=pagerank+yerine

Yani link aldığınız sitenin PR si isterse PR 10 olsun hemde linkiniz DoFollow olsun, bu size bir fayda sağlamaz. Örnek olarak www.jotf.info PR8 (Benim ile bir alakası yok örnek veriyorum) Bu siteden aldığınız link hiç bir işe yaramaz. Neden yaramaz? Çünkü PR kalktı artık 2.si ise site link çöplüğü.

PR eski mutlu günlerimizde kalmıştır, ama efsanesi hala sürmektedir.

Saygılarımla, iyi çalışmalar

turandogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açıklama için teşekkür ederim. Herkes bu sloganla açıyor olabilir, ben sizin yazınızı gördüm size yazdım. Herkes beni ilgilendirmiyor, şuan ekrana baktığım sayfa ile ilgileniyorum. Garanti konusunu merak etmiştim açıklamışsınız teşekkür ederim.

Bu arada PR kalkalı aylar hatta yıl oluyor. Artık PR diye bir kavram ve Metrik yok. Dolayısıyla PR nin sitelerinize hiçbir olumlu etkisi yoktur. Çünkü PR diye bir şey yoktur ve değerlendirmelerde PR bir kıstas değildir. PR yerine farklı metrikler geldi, zaten bunlar daha öncede vardı fakat artık daha ön plana çıktı. ilgilenenler için Bkz : https://www.google.com.tr/#q=pagerank+yerine

Yani link aldığınız sitenin PR si isterse PR 10 olsun hemde linkiniz DoFollow olsun, bu size bir fayda sağlamaz. Örnek olarak www.jotf.info PR8 (Benim ile bir alakası yok örnek veriyorum) Bu siteden aldığınız link hiç bir işe yaramaz. Neden yaramaz? Çünkü PR kalktı artık 2.si ise site link çöplüğü.

PR eski mutlu günlerimizde kalmıştır, ama efsanesi hala sürmektedir.

Saygılarımla, iyi çalışmalar

Bu güzel bilgiler için teşekkür ederim.Ancak şöylede bir durum söz konusu
Yıllar önce Dmoz vardı olmazsa olmaz derdik sonra cıktı newsler trustranklar bu metrikler spamlara yönelik ister istemez sektörde yer edindi. Bugün gözde olan "News Kayıt" diye ne alexadan ne trustrank.. vs den vazgeçemeyiz.

Olaya şu şekilde yaklaşmak lazım aslında,
Pr9 bir sitenin Google ile az cok bir muhabbeti vardır.Muhabbeti yoksada selamını alır :)
Bu sitenin dofollow çıkışının ister istemez indexlenme süresi alexada oynamalara yada kelime öbeklerinde sıra kazanma şeklinde faydaları olacağı birnevi olagan bir sonuç.

turandogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 Paket Teslimi gerçekleşmiştir.Paket Satışları devam etmektedir.
İyi Çalışmalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi