İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hedefleri olan kaliteli bir sitemde kullanacağım RADYO HOSTİNG SPONSORUMU arıyorum

grcft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2009 yılında ilk denememi yaptığım ama pek başarılı olmadığım internet radyosu projemi geliştirerek 2015'te yeniden hayata geçiriyorum.

2009'tan sonra belirli aralıklarla aktif olan Tipsy Channel, 2015 itibariyle kesintisiz yayın hayatına geçiyor. Gelişmiş üyelik sistemiyle 36 adet yazarı bünyesinde barındırıyor. Yazar alımları göreceli olarak devam ediyor. Radyonun açılmasıyla ayda dört yazı girmeyen yazarlar siteden uzaklaştırılacak. Her ay sitede yayınlanan yazılar arasından seçilen on kadar yazı "3+1 Edebiyat" ve "Sokak Misyonu" isimli dergilerde yayımlanacak. Böylece blog'un sürekli güncel kalması sağlanacak.

Radyo da ise "Batuhan Dedde, İlker Gelik, Oul Onursoy, İrem Çetin, Yazgan Mehmet, Uğur Çiftci" gibi isimler canlı yayın yapacak. Zaten bir çevresi olan sitemizi reklamlar, kaynaşma etkinlikleri ve konserleriyle daha ileriye taşıyacağız.

Şuan ihtiyacımız olan tek şey radyo hosting için bir sponsor. Peki bu sponsora bizim ne gibi faydamız dokunacak?

• Footer'dan vereceğimiz keyword link çıkışı,
  • Sitemizde yayımlayacağımız tanıtım yazısı,
  • Etkinlik, konser ve diğer tüm organizasyonlarda isim bulundurma, hazırlanan afişlerde ise logo bulundurma hakkı.

Projenin yayınlanacağı adres: TipsyChannel.com
Siteyi incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Forum dışı iletişim: [email protected] - 53*3-26_26#435

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5