İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hediye kupon kullanımı

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sağolsun 2 tane adwords kuponu hediye ettiler. yalnız bir sorun var. bu kuponları nasıl kullanacağımı bilmiyorum...70 dolarlık kupon demek, adwords ta 70 dolar harcayabilirim mi demek, bu kuponu nasıl kullanabilirim...bir de bu kuponların son kullanma tarihi gibi bir sınırlandırması var mı?

R

reklamsitesi.be

Misafir
evet ya ben beceremedim kullanmayı abiri detaylıca anlatsın...

U

umurcan

Misafir
gidicen adwors e üye olucan 30 haziran olmadan
sonra giricen paneline ordan hesabım yazıcak oraya oralarda kod yazmak için bi yer var oraya o kodu yazıcaksın sonra 1-2 adımda para yatmış olucak ve 7 ytl senden etkinleştirme ücreti kesmiş olucaklar ve sana 63 ytl kalmış olucak gile güle harca :D

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
para odeme secenegi olarak banka hesabini secin , daha sonra para yatirma kismi acilacak orda promotion code yazan yere adwords kodunu girin ve daha sonra sizden 7 ytl acilma ucreti kesilcek onu da onaylayin islem tamamdir. sorun cikti sanirsaniz 2-3 dakika bekleyin duzelecektir...

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
reklam fiyatını nereden belirliyoruz acaba onu şey edemedimde. Birde bu tıklama başı para kesiliyor değilmi ?

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Currently Active Pause
Budget: TRY 3.00 /month Edit settings
Language: English
Showing in: Istanbul

Buradaki 3,00 dolar bütçemizmi oluyor.Yani kelimeye tık başı nereden ücret vereceğimizi bilen varmı acaba :)

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adwords panelinin türkçesi var :p neden ingilizce de kasıonuz ki

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5