İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

heker olmak isteyen arkadaslar mutlaka okusun.Bir hekerin Basına gelenler

11seconds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Hayal dağarcığı baya genişmiş çocuğun :) Yazdıklarına göre Lamer bile değil kendileri..

aslında çok saçma, hepsi bigün babam bilgisayar aldı, bende bilgisayara hayran kaldım çok iyi kullanıyorum, diye başlayan birçok hikaye gördüm ben hepsi böylemi başlıyor ya :S hepside hekerse şaşarım ben.

istorpix diye heker vardı türk. oda böyle başlamıştı
eve polisler gelmiş, almışlar falan.

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
aslında çok saçma, hepsi bigün babam bilgisayar aldı, bende bilgisayara hayran kaldım çok iyi kullanıyorum, diye başlayan birçok hikaye gördüm ben hepsi böylemi başlıyor ya :S hepside hekerse şaşarım ben.

iskorpitx'i ayrı tutalım:)

karakral02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
taze körpecik beyınleri yıkayan milyonlarca yazıdan sadece bir tanesi ve ne yazıkki türklükle övünen ciddi bir siteden alıntı adını sevdiğim ama yaptıklarını,içeriğini asla onaylamadığım o sitede yanlışım yoksa 3-4 yıl önce bu yazıyı okumuştum o zamanda gülmüştüm hala bana komik gelir hek merakı olan kardeşlerime naçizane bir kaç öğüt yeni bilişim suçları yasası inanılmaz derecede katı hek etmeye kalmışmadan önce(kalkışma diyorum çünkü teşebbüsde suçtur:))her ne yaparsanız yapın yerinizin tesbit edileceğini unutmayın bu tesbit mağdurun şikayeti ile olur şikayet etmezse bir sorun yok zararlı işlerle uğraşacağınıza faydalı işler yapın başkasının bir sistemde bulduğu bir kaç kodu tekrarlayarak masum kişilere zarar vermektense oturup saçma sapan olsada bir program yapmayı deneyın bu bana göre daha faydalı ve onurludur

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
İlginçmi desem saçmamı desem anlıyamadım
Burak paylaşım için teşşekurler :)

ByWebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İğrenç kelimesi bu yazım şekline ve hikayeye yetmez.

Ekleme:

Eve yeni bilgisayar alanı mı dersin, fax makinasıyla uğraşıp heker olduğunu sanan mı dersin, oyunda puanları çalınıp heker yoluna gidenleri mi dersin. İşte bunlar Lamerlikler :) Birde bunlar Büyük heker diye anılan ve En büyük heker Sitesi(!) olarak anılan site sahiplerine ait zekası geri insanlardan ibarettir.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bir an donanımhaberde konudışı bölümünü okuyorum zannettim. Orada çok olur böyle hikayelerden. Böyle yazan birinin heker olduğunu sanan varmı acaba. Şabanın biri sallamışta sallamış. Çok Türk filmi izlemiş.

Bu işlere girmeyi düşünenlerede tek önerim milletin bilgisayarına falan saçma sapan zarar vermeye çalışacağınıza internetten para kazanmaya çalışın.

StyLes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Saçma.Beyaz Şapkalı heker'lere hiçbirşey olmaz. Çünkü bunlar Ayyıldız TİM Gibi. Sadece Korur ve Türkiye Cumhuriyeti'ne Gönderme Yapılan 1 Kelimede Bile Savunma Amaçlı İnternetten uyarı yaparlar. Hiçbir art niyetleri yoktur. Ama Siyah Şapkalı hekerler ise tam tersi..

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Saçma.Beyaz Şapkalı heker'lere hiçbirşey olmaz. Çünkü bunlar Ayyıldız TİM Gibi. Sadece Korur ve Türkiye Cumhuriyeti'ne Gönderme Yapılan 1 Kelimede Bile Savunma Amaçlı İnternetten uyarı yaparlar. Hiçbir art niyetleri yoktur. Ama Siyah Şapkalı hekerler ise tam tersi..

Chip heker eğitimi videosunda dediklerinin aynıları vardı..:)

srhnyldz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
hikaye tamamen kurmacada en çok güldüren kısmı "Mahkumlar Korkularindan Yanima YaklaŞmadilar". buna çok güldüm. alt tarafı çöm bi lamer. neyinden korktular. duyanda seri katil zanneder :D

arda71

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
hocam senin başın bağlanmış sen bir medyuma git :)

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Annem doğuya babam Trakyaya sürüldü:D Annem emekli olup başka erkekle kaçtı :D Kızkardeşim Gülşah kırmızı papuçlarını giyip doğuya sürgüne gitti:D
Küçük Emrah kıvanımda ve saçma bi yazı okudum affetmeyeceğim kendimi:p

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bi de ben mi denesem :D nasıl olsa yaş kçk annem emekli babam da serbest :D
Konu geyik bölümüne açılsaydı daha iyi olurdu bence

zonbadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Güzel şeyler yazılmış! yazılım açıklarının tespiti için hek teknikleri gereklidir .. Devlet sitelerinden uzak durmak yeterlidir yurdumuzda ama bankaların, şifresini kaptıran müşterilere de "o senin sorunun" demeside yurdumuzda yazılım güvenliğinde nasıl topu mağdur insanların başına atıldığınında ayrı bi göstergesidir bence..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5