İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

heklendim

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar msn adresim heklendi ancak bedava alınmış bir e-mail degil kendi sitem üzerimden açtıgım bir e-maile almıştım msn adresim cacalapanel.com uzantılı neyse parola sıfırlama gönderiyorum herşey normal gönderildi diyor webmailime girip bakıyorum yok hiç birşey gelmemiş ne yapıcamı şaşırdım o msnde oldugu için tüm müşterilerim onlardan kendi hesap numaraısnı verip şahıs parada istiyormuş bir kaçına ulaştım uyardım ancak ulaşamadıklarım daha çok acil yardımınız gerekli ne yapıcam şimdii ? :(

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
şu yolu deneyebilirsin, ama bir takım yan etkileri görülebilir.

http://domains.live.com/ gir domainini kaydet. sitenin panelinden dns ayarlarından mx ayarını belirttiği şekilde ayarla. mail tam olarak çalıştığında domains.live.com da "import address" veya benzeri bir seçenek olacak. ordan heklenen adresini gir. şifre ayarla.

bahsettiğim yan etkisi şu, yeni msn adresi gibi algılayıp listeni sıfırlayabilir. veya yeni ekleyenlerin sana eklediklerine dair bildiri gelmez. yani onların listesine eklense de senin listende olmazlar. veya sen birini eklediğinde o kişiye bildiri gitmez.

bu etkiler domains.live.com ile normal mail ayarları arasında gidip gelenlerde arasıra görünmekte. yani illa olacak veya asla olmayacak denemez.

ama şuan önceliğin o adrese erişmesini engellemekse, iptal etmek bile istiyorsundur :)

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler arkadaşlar e-mail geldi o konuyu hallettim şimdiki sıkıntım şifreyi girip degiştiriyorum daha sonra degiştirdim şifre ile msn açmaya çalışınca
bu hata kodu çıkıyor Hatakodu:80048823 çıkıyor googleye yazdım çıkan sitelere girdim bir kaç şey yazılmış ama yapamadım bu kodu nasıl halledicez varmıdır bilen ??

Rumuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ebuddy tarzı sitelerden girebiliyorsan sende sorun var demektir.

LanetLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hatakodu:80048823 bu hata kodu benimde başıma geldi hatta forumlarda bununla ilgili çok şey yazılıp cizilmiş hepsini okudum yok msdostan sunu yap yok böyle yap söyle yap bi dünya şey yazıyor fakat bir işe yaramadı bende dedim pc olan bütün msnle alakalı herşeyi kaldırdım yeniden kuruyum düzelir belki dedimm yine olmadı sonra ertsi gün denedim acılcakmı diye hiç bir sorun yaşamadan direk acıldı yani beklemen gerekiyor bazen bi kaç gün bile acılmıyor tabi belki sitelerde yazanları denersen senin işine yarar kesin bişey söyliyemem bunun hakkında

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ozaman hocam bende kaldırayım komple msn felan tekrardan yükliyeyim belki bir işe yarar çünkü bu konu ile iligli bilgisi olan adamlara rastlamadım yapacak bireşy yok senin dedigini deneyelim bakalım

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
tüm müşterilerim onlardan kendi hesap numaraısnı verip şahıs parada istiyormuş bir kaçına ulaştım uyardım ancak ulaşamadıklarım daha çok acil yardımınız gerekli ne yapıcam şimdii ? :(

Ben senin yerinde olsam vermiş oldugu hesap numarası sahibi için savcılıga suc duyrusunda bulunurdum msn çalınmasına bakıyorlar. Msn dende o kişinin çalındıktan sonra yaptıgı görüşmeler ve en son girdiği veya sıklıkla girdiği ip tespit ettirirp yasal işlem yaptırmanı tavsiye ederim.

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
siz bizim müşterimizsiniz sanırım
böyle bir problem yaşiyorsanız
problem yaşadığınız email adresini sitemize girerek - müşteri hizmetleri linkinden email sorunları bölümüne yazınız..
Email adresim heklendi bana parola sıfırlama email gelmiyor yazın

cpanelden email adresinizin şifresini değiştirin yeni şifreyide tarafımıza yazın
arkadaşlarımız size yardımcı olacaklardır

Böyle durumlarda Sorunlarınızı Öncelik olarak operatorlerimizle paylaşın..

Cpanel ve email şifrelerinizi kimse ile paylaşmayın..
Eğer bilgisayarınızda Varsa bir botnet exesi sizin haberiniz olmayabilir sizin haberdar olmadan geri planda girdiğiniz botnetten botneti yöneten kişi size keylog yükletebilir bu şekildede emaililinizi alabilir 1. güvenliğin kendi bilgisayarınızda başladığını unutmayın..

yukarıda Tarif ettiklerimi bize yazarsanız sizin olduğunuzu anlarız ve size yardımcı oluruz..

( makinede 3 adet Email Sistemi var siz bu emaili webmailden hangisinden kontrol ediyorsunuz onuda tarafımıza yazın )

( Yukarıdaki işlemleri bizim müşterimiz iseniz uygulama ediniz )

Bu arada parola sıfırlama emaili hemen gelmeyebilir bu zaman alabilir 24 saatte sürebilir

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler arkadaşım biliyorsunuz iki hosting firmasından hesabım var sizden hostingim başka yerdende reseller sahibiyim konu sizinle alakalı olan hostingten degil ancak şunu farkettgim sıfırlama e-maili geliyor tıklıyorum gelen linke ve YÜKLENİYOR diyor ancak saatlerce beklememe ragmen sayfa açılmıyor çözümünü bulamadım bu olayın o msn adresimi iptal etmek zorunda kaldım çok zorluklar yapadım ama neyseki hallettik başka bir msn adresi açtım ama bu konuyu hala ögrenme istegim devam ediyor ilerdede başıma gelebilir veya bir başka arkadaşa olabilir onada yardım etmek açısından ögrenmek lazım bu olayı olay tamamiyle msn ile alakalı sıfırlama için tıklamamız gereken link'e tıkladıgımızda yükleniyor diyor açılmıyor garip bir olay

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Teşekkürler arkadaşım biliyorsunuz iki hosting firmasından hesabım var sizden hostingim başka yerdende reseller sahibiyim konu sizinle alakalı olan hostingten degil ancak şunu farkettgim sıfırlama e-maili geliyor tıklıyorum gelen linke ve YÜKLENİYOR diyor ancak saatlerce beklememe ragmen sayfa açılmıyor çözümünü bulamadım bu olayın o msn adresimi iptal etmek zorunda kaldım çok zorluklar yapadım ama neyseki hallettik başka bir msn adresi açtım ama bu konuyu hala ögrenme istegim devam ediyor ilerdede başıma gelebilir veya bir başka arkadaşa olabilir onada yardım etmek açısından ögrenmek lazım bu olayı olay tamamiyle msn ile alakalı sıfırlama için tıklamamız gereken link'e tıkladıgımızda yükleniyor diyor açılmıyor garip bir olay

normalde tabi yükleniyor değip bir kaç sn içinde açilması lazım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5