İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Helal Valla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
forum genelde çok iyide, bazen kadın günlerine dönüyor...böyle topikleri açmadan evvel pm atında börekle geliyim bari

S

SempatiX

Misafir
venom' Alıntı:
forum genelde çok iyide, bazen kadın günlerine dönüyor...böyle topikleri açmadan evvel pm atında börekle geliyim bari

En güzel cevap :D Sanırım arkadaş reklamın iyisi kötüsü olmaz felsefesiyle çalışıyor...

S

Surkent

Misafir
Forumda yazı yazmamak için başlık açmıştım kendimi zor tuttum. 1 link pazari doğudan hostcu senden insan çıkmaz . 2 : tr uzantılı domain adı satmadığımı nerden biliyosun. 3: forumda açılan başlık ile hiç bir ilgimiz yoktur. 4: büyük webmasterlar olduğu kadarda surkenthost'ta şuanda türkiye başlıca firmalar arasındadır.

Saygılarımızla.

isimciNet

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
AtaCan' Alıntı:
ya benim anlamadığım surkent niye kendi serverinde kendi sitesini barındırmıyor ?
ns3.hostingxcenter.com(70.84.123.186) ns4.hostingxcenter.com(70.84.123.189)
Bakıyoruz bu ip de hangi siteler barınıyor diye webabi.net gözümüze takılıyor http://whois.webhosting.info/70.84.123.186 , şimdi durun bi sn , surkent mi webabi yi barındırıyor yoksa webabi mi surkenti barındırıyor aklım karıştı ...

ya bide bu sayfa çok tanıdık geldi sanki aynı yazıları bir yerde okumuştum http://www.surkenthost.net/kb.php :D :D :D

buna ne diyeceksin?????çok merak ediyorum...

isimciNet

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ne oldu surkenthost kardeş , forumda saatterce yazışırdın , her zaman bişeyler yazardın , şimdi ne oldu buna cevap veremiyosun kurudun kaldınmı :))

bu ne ya forumlarda basbas bağırıyosun, çocuk çocuk hareketler , ben com.tr yim ,sen git önce com.tr uzantısına sahip ol , firmayım , vergimi veriyorum , yerim yurdum belli , yok kimseyi dolandırmadım vs. , Yerim senin firmanı , kimseyi dolandırmamışmış bak şu allahın işine , sen kendi siteni kendi serverinde barındıramıyacak kadar aciz bir insan olduğun için bence dolandırıcıdan betersin ....

Türkiye'de bazı şeyler çok kolay ve basite indirgeniyor.Buna işin ehli olmayan herkesin hosting hizmeti vermesi dahil...

A

AtaCan

Misafir
ozanım sinerlenme yaaa , sakin ol biraz ..
Dokunmayın Surkent'e o firma , vergisini veriyor . hemde com.tr daha ne olsun ..

A

Arap

Misafir
şu adama cevap vermeyin

arkadaşlar buna cevap verdikçe sallamaya devam edecek bir kere kendinizi tutun cevap vermeyin allah için

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi işte reklamlar onun için karalayıcı oluyor :D surkentten resel alacaktım artık almıycam :D pohahahaha
diğer nickini açıkla helal derim sana :confused: en az 10 resel müşterisi getiririm

A

Arap

Misafir
Surkent Çöküyor

08/29/05 297
08/22/05 461
08/15/05 342
08/08/05 225
08/01/05 195
07/25/05 174

Surkentin bu haftaki domain sayisi yarıya düştü bir pislik dönecek herkes dikkatli olsun aman böyle bir düşüş hayra alamet degil...

S

Surkent

Misafir
Surkent Host İnternet Hizmetleri Düşüş Yaşamıyor. Surkenthost İnternet Hizmetleri Tilda Bilgisayar San.Tic.Ltd.Şti Tarafından Satın Alındı ve Bu Nedenle Domain Ns Leri Değişti.Forumlarda Yazılan Yazılar Gerçekten Dolandırıcı olmayan Firmaları Etkilemez.

Saygılarımla..

Ahmet Tilda

S

Surkent

Misafir
ukraine' Alıntı:
bu sahtekarlar domain alimlarinda sahte kredi karti kullanmislar

Ne sahte kredi kartı bea sen ne zırlıyon dostum.Allah olsanız ne yazar solermisiniz yakında forumun üstüne reklam verince surkenthostu anlayacaksınız forumdaki adam host alsa ne olur almasa ne olur benim host sattığım yerler belli daha fazla zırlama.

A

AtaCan

Misafir
Surkent' Alıntı:
Ne sahte kredi kartı bea sen ne zırlıyon dostum.Allah olsanız ne yazar solermisiniz yakında forumun üstüne reklam verince surkenthostu anlayacaksınız forumdaki adam host alsa ne olur almasa ne olur benim host sattığım yerler belli daha fazla zırlama.

Hiç yakıştıramadım , ÇOK AYIP ........

AtaCan' Alıntı:
ya benim anlamadığım surkent niye kendi serverinde kendi sitesini barındırmıyor ?
ns3.hostingxcenter.com(70.84.123.186) ns4.hostingxcenter.com(70.84.123.189)
Bakıyoruz bu ip de hangi siteler barınıyor diye webabi.net gözümüze takılıyor http://whois.webhosting.info/70.84.123.186 , şimdi durun bi sn , surkent mi webabi yi barındırıyor yoksa webabi mi surkenti barındırıyor aklım karıştı ...

ya bide bu sayfa çok tanıdık geldi sanki aynı yazıları bir yerde okumuştum http://www.surkenthost.net/kb.php :D :D :D

ozanak' Alıntı:
ne oldu surkenthost kardeş , forumda saatterce yazışırdın , her zaman bişeyler yazardın , şimdi ne oldu buna cevap veremiyosun kurudun kaldınmı :))

bu ne ya forumlarda basbas bağırıyosun, çocuk çocuk hareketler , ben com.tr yim ,sen git önce com.tr uzantısına sahip ol , firmayım , vergimi veriyorum , yerim yurdum belli , yok kimseyi dolandırmadım vs. , Yerim senin firmanı , kimseyi dolandırmamışmış bak şu allahın işine , sen kendi siteni kendi serverinde barındıramıyacak kadar aciz bir insan olduğun için bence dolandırıcıdan betersin ....

Türkiye'de bazı şeyler çok kolay ve basite indirgeniyor.Buna işin ehli olmayan herkesin hosting hizmeti vermesi dahil...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5