İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hem Facebook Uzmanı Ol Hem Para Kazan

sinandurgut07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
FACEBOOK PARA REHBERİ;

- Kullanımı kolaydır,

- FaceBook zengini yapar,

- Kendi işinizin patronu yapar,

- Sosyal Medya Uzmanı yapar,

- İnternet komisyoncusu yapar,

- Çalışma saatlerini siz belirlersiniz,

- Evinizde bilgisayar başında çalışırsınız.
ACEBOOK’TAN PARA KAZANMANIN SIRLARINI AÇIKLIYORUZ..!

Dünya çapında 400 milyondan fazla kullanıcıya sahip, senelik 300 milyon USD geliri olan ve değişik merkezlerde 1000 den fazla çalışanıyla FaceBook, Google’dan sonra internetin en uğrak websitesidir.

Türkiye nüfusunun 75 milyon, ABD nüfusunun 300 milyon, Avrupa nüfusunun 400 milyon olduğunu varsayarsak, FaceBook’un ne kadar büyük bir potansiyeli olduğunu rahatlıkla anlayabiliriz. Hal böyle olunca, evinde bilgisayarının başında çalışan birçok internet komisyonucusu, FaceBook’u dünyanın en büyük pazarı ilan edip, buradan aylık onbinlerce dolar kazanmak için kendi FaceBook’tan para kazanma tekniklerini geliştirmiştir.

FaceBook’tan para kazanmak çok kolaydır. Doğru strateji ve tekniklerle bezenmiş bir rehber ile FaceBook’tan para kazanmanın tüm inceliklerini rahatlıkla öğrenebilir ve ayda binlerce hatta onbinlerce dolar para kazanabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey, bu işe sıfırdan başlayacaklara yönelik olarak hazırlanmış ileri düzey bir internetten para kazanma programı olan “FaceBook Para Rehberi” nde anlatılanları pratiğe dökmektir.
Kanit1.jpg

FaceBook Para Rehberi” nde anlatılan para kazanma tekniklerinin hiçbiri kesinlikle mail oku para kazan, reklam izle para kazan, tıkla para kazan, internette sörf yaparak para kazan tarzı aslında kullanıcılarına para kazandırmayan teknikler değildir.. “FaceBook Para Rehberi” nde anlatılan tekniklerin tamamı ileri düzey internet komisyoncularının, e-brokerkarın, internet pazarlama uzmanlarının, büyük şirketlerin kullandığı, İngilizcesi “Social Media Marketing” olan ve yurtdışındaki üniversitelerde ders olarak okutulan “ Sosyal Medya Pazarlaması” teknikleridir.

“Sosyal Medya Pazarlaması”, konsept olarak WEB 2.0 internet teknolojisinin ortaya çıkışı ile artan ve karşılıklı paylaşıma dayanan, sosyalleşme sitelerinde gerçekleştirilen pazarlama yöntemleridir. Bu sosyalleşme sitelerinden en önemlisi ise şüphesiz FaceBook’tur. Yukarıda da söylediğim gibi, 400 milyondan fazla kullanıcısı ile FaceBook, birçok internet komisyonucusunun internetten para kazanmak için kullandığı en önemli platformdur. Özellikle FaceBook’un ücretsiz olması, hemen hemen her dilde yayınlanması, kolay kullanımı, ileri düzey araçları (gruplar, etkinlikle, notlar, profiller, vb..) onu diğer sosyalleşme sitelerinin önüne geçirmektedir.

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Arkadaş buradan affiliate ile kazanamazsın. Baltalamıyorum xticaret terksiniz , gerkeçleri söylemek baltalamaksa ben konu baltalıyorum zaten.

sinandurgut07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kazanamayacağımı nereden çıkarıyosun senin amacın sadece laf olsun , milletin aklını karıştırmak , pehhh gerçeklermiş!!

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Senin yaptığın çok mu doğru? Ürünü satın almadın, incelemedin,gerçekliğine bakmadın ama tanıtıyorsun. Ürünü incelemeden para kazanırsın diyorsun. Tek doğru sen hep yanlış ben tamam tamam (!) :)

sinandurgut07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
paylaştığım konu anket veya başka bişey olsa doğru kazandırmaz derim ama milyonlarca üyesi olan bir siteden para kazanma kitabı ki satılan bir para kazanma kitabı DEKONTU olan bir para kitabı , POTANSİYELİ olan bir para kitabından konuşuyoruz , diyeceksin sen niye almadın benim işimi görmüyo ben sık bir şekilde facebooka girmiyorum ama bu işle uğraşanlar var deneyip başarısız olanlar var böyle bir kitap arayanlar var siz kafa karıştırdığınız için almaynlar var alsalar başarılı olacaklar var ...

Ekleme: aynı zmanda diyosunuzki bana almadın incelemedin nasıl tanıtıyorsun sen inceledindemi yorum yapıyorsun

sinandurgut07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Satılan ürnden prim alıyorum ama dikkat edin paylaşımlarıma öyle ankettir vs. paylaşmıyorum onlarda var onları ama pylşmıyorum sadece iş potansiyeli olan para kazandıra bilecek yardımcı olacak ürünleri tanıtıyorum

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
paylaştığım konu anket veya başka bişey olsa doğru kazandırmaz derim ama milyonlarca üyesi olan bir siteden para kazanma kitabı ki satılan bir para kazanma kitabı DEKONTU olan bir para kitabı , POTANSİYELİ olan bir para kitabından konuşuyoruz , diyeceksin sen niye almadın benim işimi görmüyo ben sık bir şekilde facebooka girmiyorum ama bu işle uğraşanlar var deneyip başarısız olanlar var böyle bir kitap arayanlar var siz kafa karıştırdığınız için almaynlar var alsalar başarılı olacaklar var ...

Ekleme: aynı zmanda diyosunuzki bana almadın incelemedin nasıl tanıtıyorsun sen inceledindemi yorum yapıyorsun
Facebookdan para kazanılır mı? Evet kazanılır ama herkes kazanamaz. Senin burada ki çıkarın birinin kazanıp kazanmaması değil sadece senin komisyonun ayrıca ben bu ürünü aldım inceledim ve ona göre yorumumu yaptım.
Ayrıca kazandırıyor ama senin tanıtımın yanlış az çalışıp çok kazanmak yok.
senin çıkarın ne burada ? yardım etmek falan deme lütfen.
Komisyon alıyor

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
bunu farketmemişim siteden kopyaladım haklısın böylle bişey yok herkes emeğinin karşılığını alır
Facebook zengini yapmaz hiç bir ürün sizi zengin veya milyarder yapmaz. Kendiniz başarırsınız orada ki şeyler araçtır. " Para kazanılacak yer internet bile olsa emek ister. " ben bu sözü hiç unutmam.

sinandurgut07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

grknbdl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Referanslı verilen linkler yasaktır.
Verdiğiniz zaman ise altına refsizinide koymalısınız...
Konu Modere edilmek üzere şikayet edilmiştir.

beyinsel

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Falandır, filandır...

FACEBOOK PARA REHBERİ;

- Kullanımı kolaydır,

- FaceBook zengini yapar,

- Kendi işinizin patronu yapar,

- Sosyal Medya Uzmanı yapar,

- İnternet komisyoncusu yapar,

- Çalışma saatlerini siz belirlersiniz,

- Evinizde bilgisayar başında çalışırsınız.
ACEBOOK’TAN PARA KAZANMANIN SIRLARINI AÇIKLIYORUZ..!

Dünya çapında 400 milyondan fazla kullanıcıya sahip, senelik 300 milyon USD geliri olan ve değişik merkezlerde 1000 den fazla çalışanıyla FaceBook, Google’dan sonra internetin en uğrak websitesidir.

Türkiye nüfusunun 75 milyon, ABD nüfusunun 300 milyon, Avrupa nüfusunun 400 milyon olduğunu varsayarsak, FaceBook’un ne kadar büyük bir potansiyeli olduğunu rahatlıkla anlayabiliriz. Hal böyle olunca, evinde bilgisayarının başında çalışan birçok internet komisyonucusu, FaceBook’u dünyanın en büyük pazarı ilan edip, buradan aylık onbinlerce dolar kazanmak için kendi FaceBook’tan para kazanma tekniklerini geliştirmiştir.

FaceBook’tan para kazanmak çok kolaydır. Doğru strateji ve tekniklerle bezenmiş bir rehber ile FaceBook’tan para kazanmanın tüm inceliklerini rahatlıkla öğrenebilir ve ayda binlerce hatta onbinlerce dolar para kazanabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey, bu işe sıfırdan başlayacaklara yönelik olarak hazırlanmış ileri düzey bir internetten para kazanma programı olan “FaceBook Para Rehberi” nde anlatılanları pratiğe dökmektir.
Kanit1.jpg

FaceBook Para Rehberi” nde anlatılan para kazanma tekniklerinin hiçbiri kesinlikle mail oku para kazan, reklam izle para kazan, tıkla para kazan, internette sörf yaparak para kazan tarzı aslında kullanıcılarına para kazandırmayan teknikler değildir.. “FaceBook Para Rehberi” nde anlatılan tekniklerin tamamı ileri düzey internet komisyoncularının, e-brokerkarın, internet pazarlama uzmanlarının, büyük şirketlerin kullandığı, İngilizcesi “Social Media Marketing” olan ve yurtdışındaki üniversitelerde ders olarak okutulan “ Sosyal Medya Pazarlaması” teknikleridir.

“Sosyal Medya Pazarlaması”, konsept olarak WEB 2.0 internet teknolojisinin ortaya çıkışı ile artan ve karşılıklı paylaşıma dayanan, sosyalleşme sitelerinde gerçekleştirilen pazarlama yöntemleridir. Bu sosyalleşme sitelerinden en önemlisi ise şüphesiz FaceBook’tur. Yukarıda da söylediğim gibi, 400 milyondan fazla kullanıcısı ile FaceBook, birçok internet komisyonucusunun internetten para kazanmak için kullandığı en önemli platformdur. Özellikle FaceBook’un ücretsiz olması, hemen hemen her dilde yayınlanması, kolay kullanımı, ileri düzey araçları (gruplar, etkinlikle, notlar, profiller, vb..) onu diğer sosyalleşme sitelerinin önüne geçirmektedir.

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Hep bir falandır, filandır diye gidiyor
Ucuz amerikan numaraları...
Bu dijital pazarlama numaraları bezginlik verdi...
İyi de kardeşim içeriğinde neler var..
Konu başlıkları ne?
Onları yayınlayında bilelim....
İyi bişeyse alalım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi