İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hem Pc Mining, Hem Cloud Mining ile Euro KAZAN(Kesinlikle Deneyin)

FiLoZoF_MeGa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bugün size ister kendi bilgisayarınız ile mining yaparak euro kazandıran isterseniz de başlangıç olarak yatırım yaparak para kazanın. Size samimi olarak anlatacağım abartma yok yaklaşık 9 aydır coin piyasasını yakından takip ediyorum.uzun süredir coinad.com, freebitco.in gibi güvenilir bedava btc veren sistemleri kullandım. ayrıca cex.io/ üzerinden hem ticaret hem de cloud mining yaptım sürekli paramı arttırıyorum.
Ama gelelim size tanıtmak istediğim sisteme. Arkadaşlar bu sistem sizin kendi bilgisayarınız ile mining(kazı) yaparak size euro olarak ödeme yapıyor gpu ve cpu desteği var pc niz hangisini destekler ise onu kullanıyor. Ayrıca isterseniz paranız ile kontrat ile satın alacağınız belli mh/s ve süre boyunca euro kazanıyor. sistem dogecoin kazıyor onun gelirini size aktarıyor.
Site güvenlidir. HTTPS güvenlik sertifikası kullanmaktadır. Site yabancı tr desteği yok PAYPAL a min 10 euro ödeme yapıyor. Kesinlikle güvenli bir sitedir. Güvenmediğim veya scam olduğu zaman yazıma güvensiz olduğunu geri bildiriyorum.
Aşağıda aşama aşama resimli anlatacağım.
1-Bu linke tıklayın ve kayıt sayfasına gidin. Sign up menüsünü tıklayın. refli:https://cointellect.com

2-Daha sonra kullanıcıadı şifre kısımlarını dolduruyoruz. Dikkat!! resimdeki aynen kalacak yeri değiştirmeyiniz. Tamam dedikten sonra mail hasabınıza düşen mail ile onaylıyoruz.
Ekli dosyayı görüntüle 6658

3-Hesabı onayladığımızda giriş yapıyoruz. Alttaki resimdeki panel açılır. resimde yerleri açıkladım.
Ekli dosyayı görüntüle 6659

4-Eğer PC'nizden mining yapmak isterseniz. Programı indirin kurun. resimdeki görüntüye sahip program.
Ekli dosyayı görüntüle 6660

5-Bu kısımda biriken, çekilen, kontrat gibi para kışının detayı vardır.

6-Kontrat alarak para kazanabilirsiniz. 7 tane kontrat var. Her biri farklı para,süre ve mh/s oranlarındadır. ilk olarak demo hasabı var. 14.95 euro karşılığında 10 boyunca alırsınız. Günlük en az 1.64 euro kazanırsınız. kontrat sonunda ise 16.4 euro kar ise 1.45 euro. Hesap miktarı büyüdükçe karınız dahada büyür. Buradan sonrasını resimde anlatayım daha anlaşılır olur.
Ekli dosyayı görüntüle 6661

7-Collect kısmı ile biriken paranızı paypala çekebilirsiniz.

Bu kadar yatırıma küçükten başlayın sürekli büyütün. Kesinlikle kazanacaksınız. 40 TL sermaye ile başlayın. Referans linkimden üye olursanız sevinirim. birlikte kazanalım. sorun olan pm atabilir.

Refli link https://cointellect.com/?code=8a5f7bc9
refsiz link cointellect.com
ÖDEME DEKONTU PAYPAL 16 Euro
Ekli dosyayı görüntüle 6680
Not:Yukardaki metinde bulunan linkler referanslıdır...

FiLoZoF_MeGa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5