İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hem Türk Lira'mız, hem de kumbaramız değerini geri kazanıyor.

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Garanti Bankası, Yeni Türk Lirası'ndan Türk Lirası'na geri döndüğümüz şu günlerde sizlere özel, sınırlı sayıda üretilmiş kumbaralar sunuyor.*

Bize eski zamanların alışkanlıklarını, filmlerini ve tadını anımsatan, yeni ile eski harmanlanarak tasarlanmış bu çok özel kumbaralara ücretsiz sahip olmak için tek yapmanız gereken kumbara formunu doldurmak.

http://www.garanti.com.tr/ana_sayfa...antiden_haberler/onemli_gelismeler/h_111.html

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
iyide o kumbaranın içine koyacağız para mı kaldı millette her kuruşu değerlendiriyoruz.çay parası sigara parası vs..

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paralar suyunu çekti kumbaraya atacak bi şey kalmadı

tayfun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu kumbara fonu dolduruldugunda hesap acma vs. birsey talep edilmiyormu

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayfa bulunamadı diyor sizin verdiğiniz linke göre. Kampanya sınırlı sayıda mıydı acaba yoksa millete para yoktur diye akıllarına şimdi mi geldi :D

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Dediydim size, stokları bitmiştir;
15-20 tane isteseydim; kumbaraya kumbara demeyecektim ( Bkz. paraya para dememek - Bir de www. parayaparademiyorum .com sitesi var, erol çorap gibi.)

A

a.ışık

Misafir
kumbaralar gelmiyor sanıyorum 1 haftayı geçti 10 gün olldu yok.. :rolleyes:

Berk Uçar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Kim bilir kaç bin tane sipariş almışlardır. Adres sırasını koyup 1 ay sonra dağıtmaya başlarlar:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi