İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hem ucuz Hemde Özgün Makale ve İçerik Arayanlar Buraya

arwen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gunduzlerı ısyerımde vaktım bol oldugu ıcın ıstedıgını kategorilerde ozgun makaleler yazabılırım herkes bu uygulamamdan yararlanabılsın dıye fıyatıda uygun tuttum benım bos zamanım hem sızın hem benım ısım yarasın makaleler 300-600 karakter arasında olmaktadır.

Makale basına 60 krş
10 Makale 6 TL
100 Makale 60 TL dir.

Sizin istedıgınız sayıya gorede makale yazabılırım eger bana uygun bır kategorıyse bunun için pm ile sorabilirsiniz kategorinin uygunlugunu sitenizin...

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Yaklaşık bir ay önce çalışmaya başladığımızı sandım. Ödemeyi geçtim fakat hala postları atmadı :) Hani üç kuruş için buraya yazmaya gerek yok diye düşünüyordum. Geçen sitemdende banlanmış. Açması gereken konuları açmıyordu. Dünya hali herşey olabilir dedim. Lakin arada siteye gelip kendi sitesinin linkini ekleyip ekleyip gittiği için sitedende uzaklaştırılmış. Utanmazlık diz boyu tabirine uyan bir arkadaştır kendisi :) Sakın ama sakın dikkat edin. Verdiğim 30 tlde helal olsun. Ayda bin tllik konu açan postcum askerde olduğu için deneme amaçlı havale yapayım demiştim olmadı.

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Bizde pm yoluyla anlaşmıştık,(yada ben öyle sandım:)) ama ben para yollamadım işi görmeden ucuz atlatmışım demekki geçmiş olsun sizede:)

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Bizde pm yoluyla anlaşmıştık,(yada ben öyle sandım:)) ama ben para yollamadım işi görmeden ucuz atlatmışım demekki geçmiş olsun sizede:)

20 temmuzda anlaşmıştık sanırım 1 aydan fazla olmuş. Pmlerime cevap vermedi. Hatta bu yazıyıda okudu. ( Bu yazıdan sonra online görünüyordu ) Hala hayalet takılıyor. Aslında en güzeli ismini cisminide yazmak :);) Başka nicklerle başkalarını kandırmasın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5