İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hemalhemsat.com acaba tıklamaları eksikmi sayıyor

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Merhaba arkadaşlar sormak istediğim şey hemalhemsat nedense tıklama oranları çok düşük iyi yerlere koydum sitemde tıklama oranları nedense çok ama çok az acaba tıklamalar mı düşük yoksa işte bir bit yeniğimi var ?

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya bannerleri ilgi görmüyor yada eksi sayıyor, ilk çıktığı zamanlar ekledim, baktım rezalet ilerliyor hemen kaldırdım :) kodları kaldıran herkesi banladılar ama nedense halâ beni banlamadılar..

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
SonSahne' Alıntı:
Ya bannerleri ilgi görmüyor yada eksi sayıyor, ilk çıktığı zamanlar ekledim, baktım rezalet ilerliyor hemen kaldırdım :) kodları kaldıran herkesi banladılar ama nedense halâ beni banlamadılar..

bilmiyorum ama gerçekten olması gerekenden baya düşük kafam takılıyor :)

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HemAlHemSat, GezClub gibi sistemlerin her ne kadar tıklama başı para verdikleri söylensede uyguladıkları prosedürler gereği tıklama başı ödemeden apayrı bir sistem gibidir.
Sebebleri :
- Sitenizden reklama tıklayan ziyaretci 30 gün takip edilir ve başka bir sitede tekrar reklama tıklarsa tıklaması geçersiz kılınır. ( 30 gün boyunca IP sabit olmuyacağına göre, IP'ler değişse bile yemiyor 30 gün takip ediyor cookie ile ziyaretciyi ve tıklamalar geçersiz saymıyor...)

- 1. maddeyi aşmış bir ziyaretci bile olsa tıklanan linkte en az 1 sayfa gezmeli, yoksa tıklama geçersizdir.(Gezclub)

------------------------------------------
Bunun gibi nedenlerden ötürü adı tıklamaya para veriyoruz desede, aslında öyle değil. Günde 3-5 tık gibi komedi sonuclar doğurmakta...

Allah'a şükürler olsun ki böyle bir yöntemi Google izlemiyor. Yoksa bittiğimiz an, o dakika olmuştu :p

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Developer' Alıntı:
HemAlHemSat, GezClub gibi sistemlerin her ne kadar tıklama başı para verdikleri söylensede uyguladıkları prosedürler gereği tıklama başı ödemeden apayrı bir sistem gibidir.
Sebebleri :
- Sitenizden reklama tıklayan ziyaretci 30 gün takip edilir ve başka bir sitede tekrar reklama tıklarsa tıklaması geçersiz kılınır. ( 30 gün boyunca IP sabit olmuyacağına göre, IP'ler değişse bile yemiyor 30 gün takip ediyor cookie ile ziyaretciyi ve tıklamalar geçersiz saymıyor...)

- 1. maddeyi aşmış bir ziyaretci bile olsa tıklanan linkte en az 1 sayfa gezmeli, yoksa tıklama geçersizdir.(Gezclub)

Bunun gibi nedenlerden ötürü adı tıklamaya para veriyoruz desede, aslında öyle değil. Günde 3-5 tık gibi komedi sonuclar doğurmakta...

Allah'a şükürler olsun ki böyle bir yöntemi Google izlemiyor. Yoksa bittiğimiz an, o dakika olmuştu :p

Kullanmıcam bu gidişle valla :D

D

Dot Net

Misafir
Developer' Alıntı:
Sebebleri :

+ 1 al benden de o kadar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi