İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hemen Al 100 TL-300 TL Harcandı Siteye-Özel SCRİPT-Orgnk Hitli-Seolu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alp190706

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
300 TL harcama yaptığım siteyi 100 tlye ilk ulaşan kişiye bırakıyorum Okullar kapanınca tatile çıkacağım orda ilgilenemeyeceğim için satıyorum paraya ihtiyacım var. Teslimat ticaret puanına göre olucaktır ticaret puanı yeterliyse kullanıcıya site bilgileri vs. verilir daha sonra vereceğim hesap numarasına parayı yatırır. Ticaret puanı düşükse tam tersi olur. Ödeme sadece havale kabul edilmektedir. Paypalım yok.

Satış devam etmektedir, organik hit arttı, site yükselişe geçti.
Site Adresi: facebookvideoindir.net - Hediye olarak oyunfile.com ve hostingi
İstenilen Fiyat:Açık arttırma iptal edilmiştir istenilen fiyat 100 TL'dir siteye 300 tlden fazla harcama yaptım bu işleri bıraktığım için bu kadar düşük fiyata veriyorum acil para lazım.
(İstatistikler eskidir yeni istatistikleri isteyenler pm atsın. Hit günden güne artıyor google sıralaması tekrar yükselişe geçti diğer arama motorlarında halen 1. sırada, alexa sıralaması günde en az 20 k düşüyor )

İletişim: Skype : [email protected] Mail : [email protected] Tel no isteyenler pm atsın.
Sitenin Aylık Getirisi: Reklam koyulmadı
Sitenin Kategorisi: Facebook Video İndir - Video İzleme
Günlük Tekil Hit Sayısı: 500-1000 Arası
Site Analiz Bilgileri: Tıkla
Satışa Hosting Dahilmi?: 1 Yıllık Hosting Hediye
Banlı Olduğu Sponsor: Yok
Banlı Olduğu Arama Motoru: Yok
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Şuan sitede 2 adet script mevcut. 1. Wordpress kullanılıyor özel bot kurulu video sitelerinden video çekiyor ve indirme olanağı sağlıyor ayrıca headerdeki indirme yerine facebook video url yazıldığında videoyu hd kalitede indirmeye olanak sağlıyor. 2. Script ise tamamen özel yaptırdığım bir script 2 teması var birisi prototürk teması diğeri özel yapım tema. Kullanışlı admin panel mevcuttur.
1. tema tıkla 2. tema tıkla ( şuan ayarları yapılmadığı için çalışmıyor )

Özel Notlar:
Uzun yazı diye okumamazlık yapmayın lütfen okuyun isteyene pmden full detaylı istatistik yollayabilirim ( analytics ve metrica verilerinin hepsini fotoğraflarını yollayacağım )

Arkadaşlar samimi konuşacağım çalıştığım yerin web sitesini yapmıştım 300 tl bana kalmıştı çocukluğumdan bu yana hep gelirli bir sitem olsun istemişimdir ben de bu paramın tamamını bir web sitesine harcamak istedim wmaracında gezerken bu domainin satılık olduğunu gördüm domaini 30 tl ye aldım daha sonra script aradım bulamadım özel script yaptırmak zorunda kaldım, ilk defa ticaret yapıcaktım acemiliğime denk geldi dolandırıldım .. Parayı yatırdıktan sonra adama ulaşamadım skype'den sildi. Daha sonra enes zorkol diye birini buldum gayet samimi yaklaştı scripti yapabileceğini söyledi ilk önce 125 tl ye ilk scripti yaptırdım hem videoları çekiyor hemde indiriyor baktım site hit alıyor seo çalışması yaptırayım deim sef url yaptırdım, backlink çalışması yaptırdım toplam da 200 tl tuttu. Detaylı rapor gönderebilirim backlink çalışması neywork tarafından yapıldı. Ardından site baya tutulmaya başlandı sıralamada 3. sıraya geldi daha sonra 80 tl ye 2. temayı ve wordpress facebook video indirme scriptini yaptırdım. Wordpresse geçince site sıralamadan yavaş yavaş düşmeye başladı bu duruma çok moralim bozuldu 1 ayda 2 k hit görmüştüm şuan 200lerde ama günden güne artıyor ufak bi çalışmayla eski haline gelebilir ancak okul akademi iş derken inanın bilgisayar başına bile oturamıyorum eskisi gibi.( Samsung Akademi'ye gidiyorum, ankara kızılayda bir teknik servis firmasında çalışıyorum ) Bi pazar günlerim boş oluyor onuda siteye ayırmak istemiyorum sıkıldım artık . Siteyi makul bir fiyata satıp gelen parayla paten alacağım. ( Eskiden ayağımdan çıkmazdı ama sattım şimdi yeniden alacağım ). Daha fazla bilgi almak isterseniz sorularınızı skype adresime veya pm aracılığıyla gönderebilirsiniz, isteyene pmden telefon numaramı verebilirim sorularınızı ordan da sorabilirsiniz. Dolandırıldığımı söylemiştim bunun için teslimat para tarafıma gönderildikten sonra yapılacaktır hakkımda istediğiniz bilgiyi verebilirim en önemliside Allah'tan korkarım, asla kul hakkına girmem. Yazdıklarım kelimesi kelimesine doğrudur profilimi mesajlarımı araştırırsanız anlarsınız zaten. Para tarafıma geçtiğinde sitenin domainin bulunduğu isimtescil üyeliği, hostinginin bulunduğu speed.net.tr üyeliği , oyunfile.com domaini, oyunfile.com hosting hesabının üyeliği, seo çalışmalarının raporu verilecektir.
Site 18 Mart tarihinde açılmıştır, yanında mevcut scripte entegre edilen prototürk video teması verilecektir script sorunsuz çalışıyor. Siteyi ister eski scriptten ister wp tabanlı scriptten yönetebilirsiniz.
Youtube Mp3 İndirme > Youtube videolarını mp3 ' e çevirip rahatça indirebilirsiniz
Keyword Domain > Facebook Video İndir Aylık Ortalama Aranma 90.500 Mart Ayı Aranma 246.000
Seo Çalışması > 150 TL'lik seo çalışması yapıldı ( Facebook Video İndir ve Video İndir kelimelerine ayrı ayrı ) Seo Çalışması Raporları Site Teslimi Sırasında Verilicektir
Seo Çalışması > Eski scripte sef url yapıldı.
Arama Motorlarına Kayıt > Bütün arama motorlarına kayıt yapıldı
Tanıtım Yazısı > 2 Adet özgün ve seo uyumlu tanıtım yazısı verilicektir
Host > 1 Yıllık Host Bedava
Domain Süresi > 18.03.2015 e kadar
Blog > 41 Adet İçerikli Blogu Var Bloga Google Adsense'den reklam alabilirsiniz ( blog.facebookvideoindir.net )
Google Adsense Reklam > Xyz videoları çekmemesi için filtre eklendi mevcut olan xyz videoları temizleyip adsense'den reklam alabilirsiniz.
İlk Sayfa > Hedef Kelimelerde Google, Bing, Yahoo, iWebSearch, Ask Meta Arama vs. bir çok arama motorunda ilk sıralarda ! ( Google da 3. sıradaydı ancak wordprese geçtikten sonra site sıralamadan düşmeye başladı . Şuan tekrar yükselişe geçti ufak bir seo - backlink veya sosyal medya çalışması ile eski haline döndürülebilir. Bing ve Yahoo ve diğer arama motorlarında halen 1. sıradadır.
Bağlantı Kaynaklı Trafik > Günlük +100 Bağlantı Kaynaklı Trafik Almakta
Doğrudan Trafik > Site adı ezberde kalıcı günlük +50 Doğrudan Trafik
Arama Motorlarından Gelen Trafik > Günlük min. 250-300 Arama Motorlarından Gelen Trafik
Backlink > Alexa Backlink Sayısı 75 ( 81 Oldu ) > ( 83 Oldu ) ! ( Hergün ARTMAKTA )
Alexa > Global 929K TR ( 1 Haftada 3 m den 1m altına düştü ) ( Eski scriptteyken sıralama 9,983 'tü bu sıralamaya 3 haftada gelmiştim fakat wordprese geçince alexa sıralamamda değişiklikler oldu şuan 18k ama hergün düşüyor. ) ( GÜNCEL 23 MAYIS GLOBAL 929K TR 18 K )
Admin Panel > Kullanışlı Admin Paneli ( Mevcut Panelde Bot Videoları - İndirilen Videolar - Reklamlar - Ayarlar Seçenekleri var ) - Wordpress üzerinden kolay yönetim
İndex Sayısı > Google 89.500K Google Görsel 89 Bing İndexi 3.070 Yandex İndexi 1 ( İndexlerin hepsi temizdir boş index değildir )
Video Sayısı > 25.05.2014 22:06 itibari ile 17k video bulunmaktadır.
Domain Yaşı > 1 Yıl 2 Ay
Seo Puanı > 86 ( Hatası Yok )
Google Sayfa Hızı Puanı > 80 Yükleme Zamanı 0.63 sn Sayfa Boyutu 31.62kb
Oyunfile.com'a gelirsek bir hevesle aldım domaini ilk forum kurdum sonra blog kurdum böyle devam etti şuan blog kurulu ama hiç girmiyorum aklımda bir proje var fakat zamanım yok bir oyun upload sitesi olabilir diye düşünüyorum yada her türlü oyun dosyasının bulunduğu bir site olabilir.
Resimler
Tesadüfen rastladım fotoğrafını çektim ortalama 30 civarı oluyor.
p48VGJ.jpg

Bu 2 resim eskidir isteyene yeni istatistikleri atabilirim.
JLkBOW.jpg

59mzDD.jpg

Ek Olarak: Konu multidir
http://www.fuub.net/konu/64664-Heme...zel-SCRIPT-Orgnk-Hitli-Seo-Yapldi-246K-Aranma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5