İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hemende.com BackMARK SEO - 20 SİTE TANITIM YAZISI + BACKLINK IYINET PROMOSYON ÜCRETSİZ!

[email protected]

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Backmark sistemi nedir?

Backmark sistemi hazırladığınız makale veya tanıtım yazınızı aynı anda 20 farklı sitede yayımlar.

PROMOSYON 1

Promosyon konusu: R10 üyelerine özel 1 aylık ücretsiz üyelik ve makale yayımlama imkanı.

Promosyon geçerlilik tarihi : 17.06.2016 - 17.07.2016

Promosyon kuralları;

17.06.2016 - 17.07.2016 tarihleri arasında;

Backmark sistemi üzerinde r10.net üyeleri sınırsız sayıda tanıyım yazısı oluşturabilir.

Backmark sistemi üzerinde promosyon tarihleri dahilinde oluşturduğu tanıtım ve makale yazıları 20 farklı sitede 3 ay boyunca yayımlanır.

Tanıtım ve makale yazılarının başlıklarından kullanıcıların sitelerine backlink verilir, tanıtım veya makale yazıları altında 10 adet anahtar kelime ve 10 adet site linki verilebilir.

PROMOSYON 2

Promosyon geçerlilik tarihi : Süresiz

Promosyon kuralları;

Kullanmadığınız alanadlarını hemende.com sistemine ekleyin, eklediğiniz alan adı üzerine blog sistemi kurulacak olup, backmark sistemi dahilinde kullanıma açılacaktır. Alanadınız hemende.com sistemi üzerinde kaldığı süre her 1 eklediğiniz alanadınız için, 10 sitede sınırsız sayıda makaleniz yada tanıtım yazılarınız yayımlanacaktır.

ALAN ADINIZI NASIL KAYDEDEBİLİRSİNİZ?

1 - ÜYE OLUN.
2- E-posta kutunuzu kontrol edin ve üyelik aktivasyon bağlantısını ziyaret edin.
3- ÜYE GİRİŞİ YAPIN
4- Üst menüden BackMARK>Promosyon bağlantısını tıklayın.
5- Alanadınızın nameserver (ns) hedeflerini ns1.cevresehircilik.com ve ns2.cevresehircilik.com olarak güncelleyin.
6- Promosyon sayfasında bulunan form üzerinde alanadı kısmına alanadınızı yazın ve gönder'e basın.

NELER KAZANACAKSINIZ?

Promosyonlar dahilinde 20 siteden sınırsız sayıda backlink ve tanıtım yazısı yayımlama imkanı kazanacaksınız.

FAYDALARI NELER?

Kendi belirlediğiniz anahtar kelimede websiteniz google ve diğer arama motorlarında performans sağlayarak üst sıralara çıkabilecektir.

İyi günlerde kullanın.

Emintasarimcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Backmark sistemi nedir?

Backmark sistemi hazırladığınız makale veya tanıtım yazınızı aynı anda 20 farklı sitede yayımlar.

PROMOSYON 1

Promosyon konusu: R10 üyelerine özel 1 aylık ücretsiz üyelik ve makale yayımlama imkanı.

Promosyon geçerlilik tarihi : 17.06.2016 - 17.07.2016

Promosyon kuralları;

17.06.2016 - 17.07.2016 tarihleri arasında;

Backmark sistemi üzerinde r10.net üyeleri sınırsız sayıda tanıyım yazısı oluşturabilir.

Backmark sistemi üzerinde promosyon tarihleri dahilinde oluşturduğu tanıtım ve makale yazıları 20 farklı sitede 3 ay boyunca yayımlanır.

Tanıtım ve makale yazılarının başlıklarından kullanıcıların sitelerine backlink verilir, tanıtım veya makale yazıları altında 10 adet anahtar kelime ve 10 adet site linki verilebilir.

PROMOSYON 2

Promosyon geçerlilik tarihi : Süresiz

Promosyon kuralları;

Kullanmadığınız alanadlarını hemende.com sistemine ekleyin, eklediğiniz alan adı üzerine blog sistemi kurulacak olup, backmark sistemi dahilinde kullanıma açılacaktır. Alanadınız hemende.com sistemi üzerinde kaldığı süre her 1 eklediğiniz alanadınız için, 10 sitede sınırsız sayıda makaleniz yada tanıtım yazılarınız yayımlanacaktır.

ALAN ADINIZI NASIL KAYDEDEBİLİRSİNİZ?

1 - ÜYE OLUN.
2- E-posta kutunuzu kontrol edin ve üyelik aktivasyon bağlantısını ziyaret edin.
3- ÜYE GİRİŞİ YAPIN
4- Üst menüden BackMARK>Promosyon bağlantısını tıklayın.
5- Alanadınızın nameserver (ns) hedeflerini ns1.cevresehircilik.com ve ns2.cevresehircilik.com olarak güncelleyin.
6- Promosyon sayfasında bulunan form üzerinde alanadı kısmına alanadınızı yazın ve gönder'e basın.

NELER KAZANACAKSINIZ?

Promosyonlar dahilinde 20 siteden sınırsız sayıda backlink ve tanıtım yazısı yayımlama imkanı kazanacaksınız.

FAYDALARI NELER?

Kendi belirlediğiniz anahtar kelimede websiteniz google ve diğer arama motorlarında performans sağlayarak üst sıralara çıkabilecektir.

İyi günlerde kullanın.

hocam domainin sizin nslere yönlendiricezde ücretsiz hosting hizmetidemi olucak net anlamadım ama ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5