İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış HEPSİ PR1-PR4 FARKLI İP,KALİTELİ,MANUEL,EDU BİLE VAR | 20 Türkçe Foruma Tanıtım Yazıs

netadam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HEPSİ PR1-PR4 HEPSİ FARKLI İP,KALİTELİ,MANUEL,(.EDU UZANTI OLAN SİTEDE VAR) | 20 Türkçe Foruma Tanıtım Yazısı SADECE 14,90 TL ! BU FİYAT KAÇMAZ !
SEO-ipu%C3%A7lar%C4%B1-Backlink-kazanma-yollar%C4%B1.jpg

Bu paketimizin ücreti kısa süreliğine 14,90 TL
Değerli arkadaşlar bildiğiniz gibi daha önce .edu forumlara imza backlink eklemesi yapıyordum ve gayet başarılı çalışmalarım oldu.Müşteri memnuniyetini ilk koşul olarak belirledik ve başarılı çalışmalar çıkarttık.Bu paketimizdede sitelerinize ilaç gibi gelecek olan PR1-PR4 arası Forumlara tanıtım yazınızı ekliyoruz.(.EDU ve .GOV SİTELER BİLE MEVCUTTUR PAKETİMİZDE) Tanıtım yazısının faydalarını aşağıda açıklıyorum.

Tanıtım yazısının faydaları;
-Kaliteli sitelerden backlink kazanmış olursunuz.
-Ekleyeceğimiz bütün forumlar arama motoru googleye açıktır yani google index alabilen konulardır.
-Pagerank değerinizin yükselmesine etkili olabilir.
-Google sıralamanızın daha iyi sonuçlara çıkmasına etkisi olur.
-Daha hızlı index almanıza etki sağlar.

Paketimizin içeriği ilgili bilgiler;
-Paketimizde toplam 20 tane forum sayfası eklidir.Bu sayfalar tamamen farklı sitelerden oluşmaktadır.
-PR1 ile PR4 arasındadır asla kalite açısından PR0-PR/NA türünden sitelere eklemiyoruz.
-Tamamen el ile hiçbir program kullanmadan eklenmektedir.
-Ücretsiz ve kalitesiz sitelere tanıtım yazınız eklenmez.

Pakette neler var?
-20 adet Farklı IP Forumdan Tanıtım Yazısı
-PR4 Sitenin Anasayfasından 1 Aylık Doğrudan Backlink
-Pingleme işlemi (isteğe göre)
-Tanıtım yazınızın imla kurallarına uyarak güzel ve hoş bir sunumla yazılması (+5 TL'dir)
-Ücretsiz Rapor

Bu paketin fiyatı yukarıda'da dediğimiz gibi 14,90 TL'dir.Bu fiyata tek tek tanıtım yazısı alacağınıza gelin bizim tanıtım yazılarımızı deneyin.

Listemizin bir kısmından pagerank değeri görüntüleri
1mzj6.png

Nasıl yapıyoruz?
-Pakette yer alan forumlara tanıtım yazınız özenle eklenir.
-Tanıtım yazınızın eklenmiş olduğu siteler not defterine kayıt edilir ve rapor edilir.
-Hediye olarak PR4 sitemizin footerine vereceğiniz kod 1 ay durmak üzere eklenir.(PR4 footerden link vereceğim site Site kendi sitemdir.Raporunuza eklenecektir.)
-3 gün içerisinde raporunuz tamamlanır ve belirtmiş olduğunuz eposta adresine raporunuz gönderilir.

Ücret: 14,90 TL

Ödeme: İş Bankası , Paypal , EFT

Paypal kur:

1,70

İletişim[/B Msn: [email protected]

Daha önceki yaptığım çalışmalar için (eski çalışmalar şuan aktif değildir) i-traderlerime göz atabilirsiniz.

R10.net // NETADAM

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi