İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hepsinialdik.com Satış Ortaklığı

agolhon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satisss.jpg

Yayında olan e-ticaret portalımızda uygulamak üzere satış ortaklığı sistemini başlattık.Gösterim başına yada tıklama başına ödeme sistemleri ile çalışan reklam tiplerinde çok fazla art niyete açık durumlar oluştuğundan satış ortaklığı sistemi daha cazip duruma gelmektedir.

E-ticaret portalımızda ürün satışlarından kazanacağınız komisyon miktrarını %13 belirledik.Ödemelerde alt limit ,kota vs bulunmamaktadır.Ödemeler haftanın her günü gerçekleşmektedir.İçeride paranız birikmeyecek ve alacağınız kalmayacaktır.

Webmaster arkadaşların 1,2 gün deneme yapması ile çok kolay test edebileceği şeffaf bir sistem oluşturduk.Kendi panelinizden anlık olarak kazancınızı ve kaç kişinin aracılığınızla sipariş verdiğini yönetici notları gibi detaylara ulaşabiliyorsunuz.

Her ürün için ayrı bir link oluşturmak

Nedir bu ? Örneğin bir siteniz var . Bunun için panelinizden örn:"*****" ürününe ait bir link oluşturup bu linki sitenize yerleştirebilirsiniz. Böylece sitenizle alakalı ürün sattığınız için daha çok kazanırsınız.

Reklamlar nasıl oluşturulacak ve yayınlanacak ?

Sitenizin genel tasarım ve konusu ile ilgili reklam linklerini çok hızlı bir şekilde reklam yönetimi sayfasından oluşturabilirsiniz, bundan sonra tek yapmanız gereken sayfada göreceğiniz size özel kodları kendi sitenize yerleştirmenizdir.

Sitenizde dilediğiniz yere reklam yerleştirebilirsiniz, bu konuda bir kısıtlamamız yok ancak reklam yerlerine göre tıklama artabileceğinden doğru alanlara yerleştirilmiş reklamlar size daha fazla kazandırabilecektir.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Yayıncı oldum, tecrübelerimi buradan aktaracağım ilerleyen günlerde arkadaşlar ;)

Ekleme: Kayıt olduktan sonra onay bekleniyormuş, register olurken site adresi falan girmedim (öyle bir bölüm ben göremedim), adımıza bakıp mı onay veriliyor acaba? :)

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Örneğin Belaltı Olması Kötü Olmuş :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5