İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Her Bütçeye Uygun Seo Kampanyası.!! Bu Paketler Kaçmaz..

onur_akyol

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Youtube Tanıtım Videomuz
http://www.youtube.com/watch?v=DxECvopqb4A

Neden Biz?

-Çalışmalarımızı profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz
-Her işleminizin sonucunda sizlere Rapor sunuyoruz
-Müşteri memnuniyeti temel prensibimizdir, müşteri kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ediyoruz.
-Yüzlerce memnun müşterimiz sayesinde bol bol referans sunabiliyoruz.

Resmi göremeyenler için direk link:​

Çalışmalarımız yardımıyla;

Sitenizin ALEX'A Değerinin Düşeceğine GARANTİ VERİYORUZ..
Hedef (Anahtar) Kelimelerde yükselebilirsiniz..
- PageRank Değeriniz artabilir..
- İndex Hızınınız artabilir.
- Doğal Backlinkler kazanirsiniz
Sitenin Reklamınının Yapılması
- Sitenin Google Gözünde ki Değeri artabilir
- Sitenizde HİT Artışı olabilir.

Ödeme: Paypal , İşbankası

İletişim: Skype: onur_akyol19
Mail: [email protected]

Referanslarımız:

2 adet site için iş verildi. Arkadaş çok cana yakın ve işiyle pek bi alakalı daha 3-5 gün olmasına rağmen etkisini görmeye başladı siteler hit açısından ve hit arttığı için adsense gelirim de artmaya başladı Ellerine sağlık.
Daha önceden kendisinden platin paket satın almiştim ve gayet başarılı bir sonuc aldim ve film sitem'in hit i artmaya baya başladi Şimdi ise diğer sitem icin özel paket siparişi verdim inaniyorum sohbet sitem icinde güzel hit olacağını ve sıralamalarda yükseleceğime inaniyorum. gercekten başarılı bir calişma sergiliyor ve her calişmasinda temiz titiz işler yapiyor o yüzden tekrardan platin paket siparişi verdim devamli caliştigim bir arkadaşımdır.
Ben hayatımda böyle çalışkan bir insan görmedim her ay çalışıyoruz ve işini layıkı ile yapıyor. Güvenmeme probleminiz olmasın. Yaptığı her işten sonra illaki Google sıralamamız %90 artıyor. Acaba yaptırım param boşa gider diye düşünmeyin ben sonsuz kefilim Onur Bey'e.
İş Raporu teslim edildi çok hızlı güvenilir ve ilgili bir arkadaş temiz hızlı iş için ve samimi alakası için çok teşekkürler...
Arkadaşlar 5 e yakın iş yaptık hepsini belirttiği sürede teslim etti.Ayrıca kaliteli ve özenle hazırlanmış bir rapor olmuş sürekli çalışmayı düşünüyorum kendisiyle.Teşekkür ederim
1 adet altın paket alınmıştır. Önemli birşey eklemek istiyorum backlink paketi almak için arkadaşı ekledim ama inanın site için herşeyi yapıyor ben böyle birisi daha görmedim diyebilirim ne hizmeti almak için başvurdum bir çok hizmet aldım ellerine sağlık kardeşim herşey için teşekkür ederim.

onur_akyol

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu güncel iş alımı açıktır
Forumda yeni olduğum için ilk standart paket siparişine %50 indirim yapılacaktır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5