İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Her konuda Google i rahatsiz etmeyelim lutfen

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar burda goruyorum bazi arkadaslar cok panik halinde google a surekli mail atiyorlar, lutfen unutmayalim onlar da insan ve gereksiz mailler onlar icin sadece sıkıcıdır ve türkiyeyi bu nedenle gozden bile cikarabilirler aman haaaa

benden soylemesi

R

rektum

Misafir
AkrepList' Alıntı:
Arkadaslar burda goruyorum bazi arkadaslar cok panik halinde google a surekli mail atiyorlar, lutfen unutmayalim onlar da insan ve gereksiz mailler onlar icin sadece sıkıcıdır ve türkiyeyi bu nedenle gozden bile cikarabilirler aman haaaa

benden soylemesi

Hiç bişey olmaz asıl biz olmasak onlar burdan para kazanamaz... İşleri bu mecbur cevaplayacaklar... Kafanıza takılan soruyu hiç çekinmeden sorun...

vaybe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sıkça sorulan sorularda bulunuyorsa zaten cevap vermezler, saçmaysa da vermezler geri kalanına da vermek için maaş alıyorlar zaten :)

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten bu gibi korkular yuzunden islerimiz yarida kaliyor, yok bana kil olur aman goze batmiyayim, bence hakkini istemiyceksin alicaksin.

vaybe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
timsah' Alıntı:
zaten bu gibi korkular yuzunden islerimiz yarida kaliyor, yok bana kil olur aman goze batmiyayim, bence hakkini istemiyceksin alicaksin.
hakkını tabii ki arıyacaksın ama zorluk çıkarana da zorluk çıkarırlar merak etme..

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
AkrepList' Alıntı:

benden soylemesi

o zaman ingilizce mail atanlara bişey olmaz mı.bu teori bence biraz havada kalır.google milyar dolarlık şirket.mailleri okuyan 3-5 kişimi var sanıyorsun ki.
google amcanın dev bir çalışan ordusu var.bunlar siteleri kontrol ediyor, maillere cevap veriyor, telefonlara cevap veriyor, bugün bir hisse senedi 400$ olan bir şirket için en önemli şey insandır.insana verilen degerdir. :p

gönderilen bütün mailler Mountain View, California merkeze gidiyor.istanbulda cevaplanmıyor.
http://www.dnsstuff.com/tools/[email protected]&type=MX

N

n0kta

Misafir
birgünde mail kutusuna yağan milyonlarca mail yanında sizin ard arda yolladığınız 5 maili google görmez bile... zaten mailiniz önemlide olsa saçmada olsa cevap en erken 3 haftada geliyor.

eğer bir şirket bir hizmet veriyorsa, kullanıcılar için en önemli olan şey iletişimdir. hele birde işin içinde para varsa...

C

cappytoi

Misafir
AkrepList' Alıntı:

benden soylemesi
yuh artık!!! selçuk erdemin penguenin kapağında avrupa birliği için yaptığı karikatürü hatırlattı bana

kapak118.jpg

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
valla ben ihtiyaç duydukça yazıyom, dün akşam mail değişikliği talebinde bulundum bugün öğleden sonra istek kabul edildi ve mail geldi. daha önce de başka bir şey için gönderdim 3 günde cevap geldi. öyle 3 hafta falan beklemede yok.

D

discoface

Misafir
AkrepList' Alıntı:

benden soylemesi

gözden çıkarmak mı? olurmu arkadaş ya? çok mail geliyor diye onlarca milyon dolarlık pazar olan bir ülke gözden çıkarılır mı? her ne olursa olsun ister hile yapılsın ister gereksiz birsürü mail atılsın,bu devirde öyle toplu cezalandırma diye birşey olmaz rahat olun.

bleem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abarttınız...

AkrepList' Alıntı:

benden soylemesi

sanırım adsense kelimesi artık bir çok insan için hayattaki en muhim sözlerden biri olmaya başladı. abartmayın ya, yazın her derdinizi.... forumlardan insanları görüşüyle cevaplattırıp emin olamıyacagınız herşeyi yazın. tabi yazacagınız şeylerin %90'nını herhangi bir dilde nette cevabı vardır ama....

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazın, yazın istediğiniz herşeyi patlayıncaya, çatlayıncaya, tırtlayıncaya kadar yazın, kafanıza göre takını işte...:)

fat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazın,sorun

yazın, sorun.Kuralları onlar belirliyor cevapları onlardan öğrenmek en iyisi.Ancak bende bazı şeyleri özellikle belirsiz bıraktıklarını düşünüyorum, güvenlik tedbiri olarak.Sonuçta aslında adsense webmasterlar sayesinde gelişiyor.Mesela bu forumda konuşulan (iyi yönde konuşulan , nasıl hile yaparım değilde, örneğin rapor önizleme, son iş günleri kazancı....vs gibi işleri kolaylaştıran önerileri google forumdan aldı ve uygulamaya koydu.

Çekinmeden sorun, ben her soruma en geç 2 iş günü içinde cevap aldım.

Not:"google kamu reklamları" için mail gönderdim Türk yayıncılar için "Eğitim gönüllüleri vakfı", "Kardelenler" ve benzeri gönüllü sivil toplum örgütleri seçme seçeneği olabilir mi diye.Burdan bu kuruluşlara destek vermek isteyen arkadaşlar spam olmamak koşuluyla mail gönderirse adsense yayıncıları olarak bizimde küçük bir katkımız olabilir.

R

rektum

Misafir
bugün bir hisse senedi 400$ olan bir şirket için en önemli şey insandır. Düşünsenize arkadaşlar google çek yerine her ay bize hisse senedi yollasa daha güzel olmaz mı..........

bleem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oladabilir olmayadabilir: bir yandan yabancı ülkede yatırımcı durumuna giririz, bir yandan da ülkemize gelecek olan dövizleri dışarıda tutmuş oluruz: karışık yane...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5