İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Her Konuda Yazamam, Yazdıklarımı İyi Yazarım...

birkideneme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba;

böyle bir girişin sebebi şu ki; 'her konuda yazarım, ne iş olsa yazarım' durumuna karşı ciddi bir allerjim var. öyle bir iddiada bulunmadım, bulunmayacağım. sağlık, moda, dekorasyon, firma-ürün-film tanıtımları konusunda çok yazdım; bunları iyi yazabiliyorum. teknoloji; epeyce yazdım aslında, ama bana göre bu beni zorlayan konulardan biri. ama çok sayıda cep telefonu ve bilgisayar makalesi yazmama engel olmadı o ayrı. =) kendimce bir sebeple; 'ukash kart' konusuna itinayla gıcık olurum, aç kalmadıkça o konuda yazmam. emekli maaşlarının, falan filan vergilerinin hesaplanması tarzı konuları da sevmem. en çok şu yüzden sevmem: nette bu konuda ya 'tıkla bana, hemen vereyim cevabı' türü çizelgeler, veya ağır bir muhasebe diliyle yazılmış metinler var, ortasını bulmak çok zor oluyor. ya da ben beceremiyorum; yazan yazıyordur mutlaka. =)

daha reklam havasında bir metin yazmak tabii ki mümkün, ama ben böyle seviyorum. bu şartlar altında; ilgilenenlerle konuyu görüşmek isterim. yazdığım 1-2 makaleyi gönderebilirim, istenen bir konuda deneme yazısı hazırlayabilirim. yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim. =)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5