İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Her sayfanın üstünde yer alan frame kodu lazım!

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Arkadaşlar geçende birşey düşündüm, düşündüm derken aslında daha önce bir kaç sitede görmüştüm hoşuma gitmişti ama pek üstelememiştim, Yaklaşık 10-12 adet genel içerikli bir birine yakın alakalı sitelerim mevcut. Ben bu sitelerimin üzerine bir frame kodu koyarak diğer sitelerim ile bağlantı kurmak istiyorum. Yani bir ziyaretçi bir siteme girdiği zaman üst kısımda bulunan frame i kullanarak diğer sitelerimede geçiş yapsın istiyorum. Böyle birşeyi nasıl yapabilirim. Bu yapmak istediğim genellikme template demo sitelerinde mevcut. Dropdown açılır menü şeklinde listeden istediğin temayı seçersin go tuşuna basarsın ve sonraki temaya geçer ama frame aynı yerinde kalır. Yardımcı olabilecek arkadaşlar var ise şimdiden çok büyük sevaba girdiler demektir :)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10

download linkinde bir sorun var sanırım linkte bir alt dizine gelidğimde ise ücretli birkaç şey söylüyor, yinede teşekkür ediyorum.

sarget istediğini framesiz de yapabilirsin. istediğin şeye network bar deniliyor: http://www.networkbargenerator.com/ buradan yapabilirsin. veya css biliyorsan table veya div olarakta üreteilirsin.

çok teşekkürler tr.st hemen uygulayıp sonucu buraya yazıcam her iki arkadaşımada +r

@tr.st

siteyi kullandım gerçekten çok güzel şeyler yapıyor fakat kendi logosunu eklediği için sayfa düzenini biraz bozuyor

Hobichat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
çok ğüzelmiş benimde işime yarar buraya pm atımda bulmakda zorluk çekmeyim :) paylaşım için tşkler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5