İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Her Şekilde Kullanabileceğiniz Eticaret

fidefabrikası

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar opencart da yaptığım sitemin temasının uygun bir fiyata satacağım kurulumunu ben kendim yapacağım ürün satışı yapılana kadar da destek sağlayacağım .

Şimdi opencart değil mi bende yaparım diyen arkadaşlar olursa saygım sonsuz kesinlikle haklı dır arkadaşlarım .

Sitenin ve Temanın Özellikleri ; Kullandığımız Tema Journal tema

- Site içerisinde sms modülü var yeni üye , sipariş , iletişim mesajı direkt belirlediğiniz numaraya geliyor . müşteriye sipariş verdiğinde sipariş detayı gidiyor üye olduğunda üye bilgisi gidiyor. test için üye olabilirsiniz (bizim işimiz fide olduğu için alakasız arkadaşlar da denemek için üye olabilir )

- Blog modülü var çok kapsamlı kullanılabilir . Test : Tıkla

- Gelişmiş ürün düzenleme, Ekleme , Silme ,

- Gelişmiş Ürün Detay alanı kolay düzenlenebilir

- Ürün Detaya Kod yada extra dan edit yapman marka resmi koyabilme (journal panelde)

- Tek Sayfada Ödeme

- Exel import -export Modülü sorunsuz

- Ürün resimlerinin üzerine otomatik site logosunu koyma özelliği aç kapat size kalmış smile.png

- limitsiz html modulu sorunsuz çalışmaktadır .

- Canlı destek her kezin yapabileceği bir şey zaten ....

- 3 yıllık ssl Kuracağız (free ssl ) şu an ben kullanıyorum

- Çok Fonkiyonel banner modülü

- Advancet Grid Modülü ile sitenizi aynı morhipo yada provite shop olmsı lazım onu bezer, hale getirebilirsiniz .

-Seo Modülü sorusuz tag, anahtar kelime, açıklamaları , seo url otomatik siz hiç birşey yapmadan direkt oluşuyor

- Sınır yok istediğiniz alanı istediğniz renk yapabilirsiniz .

- Google Font İle 1000 Den fazla font mevcut .

- Mobil Uyumu Harika Resimde Mevcuttur isteyenler mobilden girip bakabilirler.

Demo Site : Tıkla

Fiyat İçin Pm Atabilirsiniz Fiyatım Gerçekten Uygun ;
İçerisinde kullandığım Modüllerin Bir çoğu paralı modüldür ve kesinlikle sorunsuz çalışmaktadır.

Sattığım Fiyatı Duyan Kesilikle Alacaktır.

Not : Satın alan arkadaşlar sadece hangi sektörde kullanacağını söyleyecek ona göre yeniden düzenleyip teslim edeceğim .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5