Her Siteden Bilgi Çekebilen Bot

jsawyer

0
İyinet Üyesi
Katılım
21 Haziran 2017
Mesajlar
6
Reaction score
0
Merhaba,

Yazdığım bot; ilan sitelerinden genellikle (sahibinden.com, emlakjet.com vs.), kişi adı, telefon numaraları, şehir, kategori ve açıklama kısımlarını çekmek için tasarlanmıştır. Fakat site ismi ve çekilecek bilgiler önemli değildir. Sisteme tanıttığınız tüm siteleri dolaşabilir ve istediğiniz herhangi bilgi (ler) sizin için çekebilir. Oldukça hızlı çalışır. (örneğin; sahibinden.com için 30 dk'ta 13.331 sayfayı gezebiliyor. Lakin bu durum internet hızınıza ve bilgisayarınızın performansına göre değişir). Bu sistem ile herhangi bir bot yazdırmanıza gerek yok. Yazılacak olan tüm botların görevini tek başına yapabilecek kadar güçlüdür.

Sistemin çalışması ve arayüzü Google'dan farksızdır. Çekilen bilgiler arasında; herhangi bir konuya göre arama yapabilirsiniz ve sonuçları Excel dökümü olarak alabilirsiniz.

Sistemin fiyatı: 1000 TL

İlgilenenler PM atabilir.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst