İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır Her Telefona Uyacak Şarj Aleti Seti 6 Adet [ 15 TL ]

TugaySena

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her Telefonu Şarj edebilmek için çok güzel bir batarya şarj aleti mesela dıyelım yolda yururken sarjınız mı bıttı elektrık de yok ne yapacaksınız cıkartacaksınız aynı sarja takar gıbı takıp şarjınızı edeceksınız.Dağdasınız ve telefonunun sarjı bıttı ne yapacaksınız dırek cıkartıp takacaksınız çok yararlı bır alettır ornek verıyorum gecen gun deneme yaptım : telefonun bataryası sonuna kadar boştu bu cihazı taktım ve doldurmaya basladım doldugunda kablosunu cektım ve tam 2 saat konustum... Alet 1 adet kalem pil ile çalışıyor her telefona uyacak kablosu var ıcınde samsung - nokia - chine - ince uc kalın uc - v3 sarjı - tam 6 adet sarj kablosu oluyor aletten elımde suan 300 tane var fıyatı 15 TL dir almak ısteyenlere şimdiden hayırlı olsun cebınızde tasıyabılırsınız kucuklugumuzde lazerler vardı aynı onların boyutundadır resımlerını ekledım ...

-- Resimleri ---

2v8g96d.jpg

6 Adet her telefona uyacak sarj aletı

14901vc.jpg

ön tarafı

155p6vc.jpg

6 Adet şarj makinasını 5 TL den alsanız 30 TL Eder ama set halinde ben 15 Tlye verıyorum

Fiyatı : 15 TL

Ücreti yatırdıgınız gun kargoya çıkarım

Alacak kısılere sımdıden hayırlı olsun

İletişim : [email protected]

Cep Telefonu Numaram : 05314901411​

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5