İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Her Tür Scriptinize Kaliteli/Güncel/Hit Seviyesi Yüksek/Ucuz Bir Şekilde Konu Açılır!

mert1923

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her tür scriptinize(Blog,Wordpress,Forum vs.) kaliteli ve hızlı bir şekilde post atılır.Konuların hit seviyesi yüksek ve kaliteli olacaktır.İsteğe göre özgün makaleler,köşe yazıları da yazılmaktadır.(İnternet haberciliğinde isim yapmış bir haber sitesinde ve yeni kurulmuş bir haber portalında ayrıca köşe yazarlığı yapmaktayım.)

ÜCRETLER

100 Konu : 4 YTL
400 Konu :16 YTL
600 Konu :24 YTL
1000 Konu:35 YTL

100 Flim :5 YTL
400 Flim :20 YTL
600 Flim :30 YTL
1000 Flim:45 YTL
NOT:1000 Konu ve üstü siparişlerde özel indirimlerim vardır.

SÜRE

Süre konusunu müşterilerimizin isteğine bırakıyorum.Müşterilerimiz bir süre verir,bende o süre içerisinde bitiririm.Ancak illa ki,bir süre çizelgesi istiyorsanız yapabilirim.

100 Konu :2 Saat-3 Saat
500 Konu :5 Saat-6 Saat
1000 Konu:2 gün-3 gün

Ancak yinede süre vermek pek sağlıklı değildir.Çünkü,bu süreler sitenin Scriptine göre değişmekte ve bazen taahhüt ettiğimiz süre içerisinde iş bitememektedir.Buda bizleri güvenilmez duruma sokabilir.

İLETİŞİM

Bana PM atarak ya da [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5