İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Her türlü elektronik eşya..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar her türlü elektronik eşyayı amerikadan gelirken size getirebilirim.. tabiki belirli bir pay alarak mesela size şöyle açıklayım kendi ilgilendiğim bir ürünle..

sony alpha 200 dslr fotograf makinesi + 13 70 sony lens türkiye fiyatı yaklaşık 1400 ytl..

ben bunu size 850-900 ytlye getirebiliyorum (dolar kurundan dolayı farklılık oluşuyor..)

veya

playstation 80gb

bu ürünün tr fiyatı 1300 küsür ytldir hepsiburada.com da ancak ben size yine 850 900 ytl civarına getirebilirim arkadaşlar..

stoklar ürün taşıma kapasitemle sınırlıdır...

istediğiniz herhangi bir ürün için fiyat sorabilirsiniz ödeme 15-30 gün sonra alınıcak olup ürün teslimatı aralık sonu ile ocak ortası arasında olucaktır.. ürünler ankaraya gelicek olup kargoyla göndermek gerekirse kargo ücreti alıcıya aittir..

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
n96 yı ne kadara getirebilirsin ?
siemens sx1 var mı orada sıfır ? (almanyaysan bulabilirsin belki)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
telefon getirmiyorum arkadaşlar prensip olarak hem fiyat farkı çok fazla olmuyor hemde kayıt işlemleri falan bu sahte cart curt olayı var çamur at izi kalsın olayına çok müsait..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu şans ele bi kez geçeceğinden uzun vadeye yaydıgınız yüksek fiyatlı ürünleri tercih etmenizi tavisye ederim..

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
firar benimde laptopa ihtiyacım var , (potansiyel alıcıyım :p) özellik ve fiyat verirmisin? ve ne zaman elimize ulaşır.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
laptop getirtebilirim arkadaşlar.. siz bana minimum beklentilerinizi yazın marka yazın ben size ürün bulup dönüyim çünkü laptoplarda ülkeye göre ürün kodu ve özellikleri değişiyor (daha doğrusu amerika tr tutmuyr birbirini..)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5