İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Her Türlü Script Kurulumu & Deskop Yazılımı

V

vBasic

Misafir
Merhaba ASP veya PHP tabanlı her türlü scriptlerin kurulumu yapılmaktadır.

Blog Script kurulumları (Temanız dahil): 10 TL'dir.
Forum Script kurulumları (Temanız dahil): 10 TL'dir.

Hazır Script Paketlerim:
vBulletin: Kurulum + Tema Kurulumu + Dil Dosyaları (Tr - Eng - İsp. - Arap) + Eklentilerinizin Kurulumu ve Footer düzenlemesi. [30 TL]
Wordpress: Kurulum + Tema Kurulumu + Dil Dosyaları (Tr) + Eklentilerinizin Kurulumu. [20 TL]
Joomla: Kurulum + Tema Kurulumu + Dil Dosyaları (Tr) + Eklentilerinizin Kurulumu. [15 TL]
Mybb: Kurulum + Tema Kurulumu + Dil Dosyaları (Tr) + Eklentilerinizin Kurulumu. [15 TL]
SMF: Kurulum + Tema Kurulumu + Dil Dosyaları (Tr) + Eklentilerinizin Kurulumu. [15 TL]
Sosyal Ağ (Arkadaşlık): Kurulum [30 TL] + TR Dil Eklentisi [90 TL]
Ticaret Sitesi: Kurulum [30 TL]
OpenLD Toplist (Dizin): Kurulum + Eklenti Kurulumu + TR Dil [25 TL]
İmleme Sitesi: Kurulum + TR Dil [35 TL]
Wiki Sitesi: Kurulum + Eklenti Kurulumu + TR Dil [50 TL]

Diğer içeriklerin kurulumları scripte göre değişmektedir. Scriptleri Türkçeleştirmek ayrı bir ücrete tabidir.

------------------------------------

Web sitenizin bir masaüstü programı olsun istermiydiniz ? O halde gün içerisinde hazır olacak bir masaüstü yazılımına sahip olabilirsiniz.

Program Güncelleme:
Deskop yazılımınız sürekli güncellenecek bir programsa dilerseniz kendiniz dilerseniz ben güncelliyorum (kendi güncellemelerinizden ücret alınmaz, otomatik güncellemede ise 5 TL ücret alınır). Programı kendinizin nasıl güncelleyeceğinizi detaylı olarak anlatacağım.

Online Duyuru:
Program üzerinde online olarak düzenleyebileceğiniz bir duyuru olanı olacaksa bu alanın kullanımı da ücretsiz ve detaylı olacak anlatılacaktır.

Yazılıma Admin Panel Yaptırmak:
Eğer programı adım adım takip etmek istiyorsanız admin panel bulundurması gerekir. Admin panelinden programın anlık kullanıcı sayısını görebilir, direkt olarak admin panelden duyuruları düzenleyebilir ve programın güncel sürümünü ekleyebilirsiniz. Admin paneli ekstra olarak 20 TL'dir.

Sitenize Özel Oluşturulmuş Programın Özellikleri:

• Program verilen görevi başarıyla tamamlar.
  • Kolay kullanım özelliğine sahip olacaktır.
  • Basit ve sadelik programın kullanımını kolaylaştırır ve kullanıcıyı zorlamaz.
  • Programdaki buglar tamamiyle temizlenmiş olarak sunulur.
  • Yazılımlar hafif olduğu için çökme gibi bir sorun söz konusu değildir.
  • Tüm Windows işletim sistemleri iyi uyumlu çalışmaktadır.
  • Kullanıcıların zorlanmaması için yazılım içi yardım mevcuttur.

Not: Dil seçeneği ekletebilirsiniz (İngilizce - İspanyolca ...) Her bir dil 5 TL ücretindedir.

Örnek Referanslar:
Arama Motoru Örneği [25 TL]
38407212.jpg

HitMotoru.Net Özel Yazılım [80 TL]
vSw7G8d.jpg

SohbeTurka (Kendi Geliştirdiğim Proje):
5pr1.png

csum.png

k72.png

HER YAZILIMDAN SONRA GÜNCELLENCEKTİR.

Ödeme Şekli: Paypal
İletişim: attackhanates veya http://kodlabs.ticiz.com

sakaryaahalisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herşey Güzelde Sizi Bulmak İçin Bir Siteniz Yok mu Onu Bulamadım Bilgi Verirseniz Sevinirim

mgtdizayn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
İletişim: attackhanates Ekleyip görüşe bilirsiniz. Pm göndere bilirsiniz detayları görüşebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5