İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Her türlü telefon uygulaması yapılr.

valor1n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

iPhone
iPad
Android
BlackBerry
Microsoft Phone 7

Telefonlarının uygulamaları yapılır.

Sistemin işleyişi.

Msn adresimi ekliyorsunuz.
İstediğinizi detaylı bir biçimde yazıyorsunuz.
Yurt dışı tabanlı çalışan satış ortaklığı yaptıgım firmaya e-mail çekip gerekli bilgileri aktarıorum ve gelen mailler doğrultusunda size uygulamanın fiyatını ne zaman içerisinde yapılıp teslim edilecegini ve birkaç bilgiyi'de veriyorum. Size uygun gelirse çalışmaya başlanılıyor. Çalıştığım firmadan her satış başına belli bir komisyon almaktayım(Onların bana gönderdikleri fiyat bilgisi dışında size ek bir ücret yazma gibi bir durum söz konusu olamaz size mailleri Ss aracılığı ile gösterme imkanım olucak isterseniz)
Not: Yurt dışı ve yurt içi bağlantılı bu firmanın aracısı konumundayım. Prim usulü müşteri araştırması yapıyorum.
Forum üzerinden veya msn adresimden ulaşabilirsinizi.
Çalışma saatlerim 12:00-24:00

kişisel msn adresim; [email protected]
kurumsal msn adresi2; Özel mesajdan isteyiniz.
İsteyen telefon ile iletişime geçebilir özel mesajdan isteyiniz.

Not; Firma bir yazılım firmasıdır her alanda hertürlü işleri yapmaktadırlar, işlerini professional olarak yapmaktalar ve ülkemizdeki birçok büyük firmanın işlerini yapmışlardır. Teklif edilen fiyatlar'da indirim yapılmamaktadır.

İyi forumlar dilerim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5