İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Her Türlü Türkçe Özgün içerikli makale yazılır.

webuydu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar zaten edebiyat ile ilgileniyorum söz yazmanın beste yapmanın yanı sıra yazıları kaleme alıyor şiirler yazıyor gündemi yakından takip ederek hemen her alanda kitaplarla birlikte takipdeyim.

Yazmayı seviyorum düzgün,her seviyeden basit dille açıklayıcı bir anlatım ile yeni şeyleri öğretmek,fikir sunmak,ufku genişletici ve okuyanların kendine okudukları konuyla ilgili bir şey öğrenmesini aynı zamanda seviyorum.

Özgün,kendi cümlelerimle düşünce,görüş,bilgi içeren,orjinal makaleler ile her konuda yazılarımla güncel olarak yeni makaleler yazarım.

Ekonomi-siyaset-kitap-müzik-spor-eğitim-eğlence-tarih-güncel olaylar-tarih-felsefe-coğrafya-teknoloji....uzayıp gider!

Çalışma Şeklim:

İstek,talep ve beklentiler sunularak ortak bir düşünce sonrasında işin üzerinde yoğunlaşılarak iş teslim alınır.World dosyasına hazır şekilde ödeme gerçekleştirildikden sonra teslim edilerek yayınlanmaya hazır hale gelir.

Ödeme Şekli:

İş Bankası + Akbank + Ptt (havale) Ayrıca şuan henüz kesin olmamakla birlikte paypal'da ilerleyen zamanlarda olabilir.

Not: Kelime,paragraf hesabı yapmam. Bu iş çünkü ticaret değil ben sadece emeğimin karşılığı olan bana yetecek kadar emek karşılığını istiyorum. Bu iş gönül ve beyin işi didik didik ticarete dökemem.

Saygılarımla.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5