İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Her ücretli üye & hizmet başına %50 gelir payı ortaklığına davet ediyoruz!

isyerlerimcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
9ceba58e09d18d614382f7ffb8f0e08365664579.png

Herkese Merhaba,

2017'nin ilk günlerinde; hem büyümemize daha fazla katkı bulmak - hemde kazanırken kazandırmak için yeni bir ortaklık teklifi ile karşınızdayız arkadaşlar.

Sitemizdeki tüm üyelik, reklam , tanıtım yazısı gelirlerini sizlerle paylaşacağız.

Şöyle ki;

* Sizin aracılığınız ile üye olan her firma / şahsın; alacağı ücretli üyelik bedelinin yarısı anında sizin hesabınıza gönderilecek.
* Sizin aracılığınızla tanıtım yazısı satın alan her firma / şahsın, hizmet bedelinin yarısı anında sizin hesabınıza yansıtılacak.
* Sizin aracılığınız ile reklam alanlarını kiralayan her firma / şahsın, kira bedelinin yarısı anında sizin hesabınıza yansıtılacak.
* Sizin aracılığınız ile; Profesyonel E-Bülten gönderi hizmeti alan her firma / şahsın, ödediği hizmet bedelinin yarısı anında sizin hesabınıza yansıtılacak.

Hizmet ve Kayıt Şartları ( Detayları )

* Reklam Alanları ve Detayları için tıklayın!
* Üyelik Tipleri ve Ücretleri Detayları İçin Tıklayın!
* Tanıtım Yazısı Detayları için Tıklayın!
* Profesyonel E-Bülten Gönderimi İçin Tıklayın!

İnternette oldukça çok ve verimli zaman geçiren, Firma ve Sektörel kitlelere hem web hemde reel alanda ulaşabilen tüm arkadaşları açık açık davet ediyoruz.

Bu aşamada 5 kişi ile , ilk etap'ta çalışmayı planlıyoruz.

Başvuruda dikkat edilmesi gereken hususlar :

* Herhangi bir takip panelimiz yoktur, işlemler tamamen manuel yapılacaktır.
* Üye olan kişi / Firma ücretli hizmetlerimizin veya ücretli üyelik paketlerinden herhangi birini satın aldığında,sizin aracılığınız ile bizlere ulaştığını belirtmesi gerekmektedir. ( Bu tarafınızdan da bildirilebilir. )
* Herhangi bir hizmet veya üyelik paketi, sizin aracılığınız ile gelen firma/ kişi tarafından tahsis edildiği anda; zaman ve miktar önemli olmaksızın vereceğiniz banka hesabınıza 10 dakika içinde yansıtılacaktır.

Kayıt ve Hizmet Şartları

* Kayıt ve hizmet şartları, yukarıda paylaşılan kazanç elde edebileceğiniz yollar başlığıyla paylaşılan sayfalarımızda mevcuttur.
Ödemelerde herhangi bir limit ve süre kesinlikle yoktur. 5 lirada olsa, 500 lirada olsa, sizin aracılığınız ile tahsis edilmiş tüm gelirin yarısı sizinle paylaşılacaktır.

Sitemizin iletişim sayfasından veya buradan, ad - soyad , yaş, yaşanılan şehir , kendinizden kısaca bahseden bir yazı ile başvuru yapabilirsiniz. ( Nerede reklam yapmayı planlıyorsunuz, tecrübeniz var mıdır vs... ):)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5