İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Her üyenin sadece 1 kere faydalanabileceği SÜPER KAMPANYA

advertorialreklam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tanıtım yazısı satışı yaptığımız herkes şimdiye kadar etkisini gördü. Bizler, tanıtım yazısının etkisini henüz keşfetmeyen ya da kısıtlı bütçe ile seo çalışmalarını yürüten arkadaşlara da hitap etmek istiyoruz.

Bu nedenle, diğer satış konularımız ile karıştırmamanız şartı ile ve her üyenin sadece 1 kere faydalanabileceği bir kampanya başlatıyoruz.

100 c class tanıtım yazısı paketini 450 tl ye veriyoruz.

*** DİKKAT!

* Sitelerin hepsi günceldir.
* Tüm siteler a ve c class ip'lerde barınmaktadır.
* Siteler 6 ile 1 yaşındadır.
* Siteler haber siteleridir.
* Aralarında pr 5 -4-3-2-1 ve 0'lar vardır.
* Sitelerin Pr'leri hcklink ile aldırılmamıştır.
* Domainler prli olarak alınmamıştır.
* Siteler kiralık değildir.
* Biz bu işte aracı değiliz
* Sitelerin tamamı bize aittir.
* Bunlar sizin için yeterli değil mi?

Bu kampanya daha az sayıda site ile yapılmıyor. 100 siteden tanıtım yazısını zamanlama yaparak ekleyebiliriz. Ödeme peşin alınmaktadır. Site başı 4,5 tl ye geldği için pazarlık söz konusu olmadığı gibi tekrar aynı rakamla almak isteyenlere yanıtımız hayır. Konu altından pm. isteyiniz.

XYZ sitelerle kampanyamızdan faydalanamazsınız.

İletişim:
Google Talk: advertorialreklam
iletişim : [email protected]

Forum dışı arkadaşlar da başvurabilir. Tanıtım yazılarımız ömürlüktür, asla silinmez.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5