İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Her Yazar Kendi Adsense Reklamını Yayınlasın ( Eklenti )

GMasterTR

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
yazar.png

KURULUM

Eklentiyi konunun altından indirin ve rar içerisindeli dosyayı /wp-content/plugins klasörü içerisinde atın
Daha sonra wordpress admin panelinden pasif eklentilerden Yazar Reklam Alani Eklentisini Aktifleştirin
SON olarakda temanızın Tekil Yazı ( single.php ) İçerisindeki Google reklam alanlarındaki kodu Aşağıdaki kod ile değiştirin

PHP:
<script type="text/javascript"><!--
google_ad_client = "ca-<?php the_author_meta('yk'); ?>";
google_ad_slot = "<?php the_author_meta('slt'); ?>";
google_ad_width = 468;
google_ad_height = 60;
//-->
</script>
<script type="text/javascript"
src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">
</script>

Yukardaki reklam kod 468 x 60′a özeldir kod içerisinde kendinize göre düzenleybilirsiniz

KULLANIM

Yazarınız kullanıcı paneline girdikten sonra profil sekmesinde bulunan Adsense Yayıncı Kimliği ve Reklam Kimlik Numarası’nı Gerekli alanlara doldursun tamamdır

gerekli-alan.png

GEREKLİ ALANLARIN BULUNDUĞU YER

Gerekli alanı google reklam oluşturduğunuzda aşağıdaki resimdeki alanlar size aittir

alan-bulma.png

EKLENTİYİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
google reklamları kodlarında hiçbir değişiklik yapılamaz kuralını çiğneyip geçmişsiniz

GMasterTR

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
ben eklentiyi hazırlarken kurallar hiç aklıma gelmemişti. Neyse bir kaç gün sonra her türlü reklam için bir şey hazırlamayı düşünüyorum yine işine yarayacak arkadaş var güle güle kullansın...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5