İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Her Zaman Her Yerde En Büyük FB

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
crawler' Alıntı:
niye , yemişse kader ortağınmı olcak :D
herkesi kendiniz gibi sanmayın , biz normal tostta yedirmeyiz , ince kaçar.
direkt ayvalık tostu
keremciğim canım benim ben sana çift şeyli tost yedireceğim sen hiç merak etme :D

H

Heryerdeyiz

Misafir
zokkie' Alıntı:
ya bi insan galatasaylı olabilir, yenilgiyi hazmedemeyecek kadar "küçük" olabilir.

Küçüklükten değil BÜYÜK hırstan olsa gerek, nedenmi?

Hazmedemeyiz çünkü biz Avrupaya diz çöktürmüş, önümüzde eğiltmiş, resmen Avrupayı titretmiş ve bunu Türkiyedede sürdürmüş Başarıya doymuş bir takımın taraftarlarıyız, yenilgilere alışık olmadığımız gibi yenildiğimiz zamanda bunu kolay hazmedemeyiz...
Her yenilgi sonrası rakibimizi Tebrik ediyoruz cevabını bizden duyamayabilirsiniz
TECRÜBE kazanıyoruz lafını ise bizden hiçmi hiç duyamazsınız....

M

Metalirik

Misafir
Öncelikle GS'li değilim.
Ancak, FB'lilerin neden GS'lilerin başarılarına tahammül edemeklerini de anlamıyorum.
Ülkemizde hangi takım UEFA CUP, SUPER CUP sahibi ki..
FB'liler CL'de 1 üst tur dahi görememiş bir takım ve 4. torbadan giriyorlar. Ama hepsine sorarsan dünya takımı olduklarını söylüyorlar. Bunun mantığı ne ki?
Finansman çok güclü olabilirsiniz, ama bu aynı derecede size başarı olarak döndü mü, 2 senedir CL'desiniz ama hayır..
Tecrübe geyiği dönüyor ortalıkta, buda komik.. 100 yıllık bir klüp ve Avrupalı bir hocanın neyi tecrübe ediyor veya kazanıyor. Elinin altındaki Mahalle takımımı ki? Komik gerekçeler..
Bence FB'liler her zaman bir GS'liye karşı dili kısa olması gereklidir.
Çünkü somut bir gerçek var ortada, UEFA CUP, SUPER CUP.
Ben bunu sindirebiliyorum bünyemde, sindiremeyen FB'liler soda içsin.
Ne yazık ki, daha iyisini yapana kadar en iyi GS'dir.
Sizde başarın, BJK'da başarsın.. Ama bence çok zor.. Avrupa için 11 yabancı ve paranız değil RUHUNUZUN OLMASI GEREKLİ...

F

fenerli

Misafir
(genel anlamda) başkalarının başarıları ile kıyaslamalar yerine kendi başarılarımız için kafa yorsak daha iyi arkadaşlar, futbolcuların çoğu sizlerin benimsediği kadar bile takımlarını benimsemiyorlar (size kızdığımdan değil bu sözüm) onlar aldıkları transfer paralarını yemekten başka birşey düşünmüyorlar, futbol bilgileri haricinde de zaten sizler kadar dünyadan bile haberleri yok cahil insanlar, sanatçı veya takım fanatikliğini çok abartmasak ve ne forumda ne de günlük yaşamda bunların yüzünden boşyere birbirimize kötü söz ve davranışlarda bulunmasak diye düşünüyorum.

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında fenerli kardeşim haklı , biz bi arkadaş ile yine cimbom fener tartışmasına girdik bi abimiz geldi aynen şunu dedi ; " Sizi bunun gibi boş işler ile oyalayıp asıl olayları görmenizi engelliyorlar" e doğruya doğru..

H

Heryerdeyiz

Misafir
@Metalirik
imzamı aıyorum noktası virgülüne kadar...
@fenerli
katılıyorum yazına keşke olaylara herkes böyle bakabilse...

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Heryerdeyiz' Alıntı:
Küçüklükten değil BÜYÜK hırstan olsa gerek, nedenmi?

Hazmedemeyiz çünkü biz Avrupaya diz çöktürmüş, önümüzde eğiltmiş, resmen Avrupayı titretmiş ve bunu Türkiyedede sürdürmüş Başarıya doymuş bir takımın taraftarlarıyız, yenilgilere alışık olmadığımız gibi yenildiğimiz zamanda bunu kolay hazmedemeyiz...
Her yenilgi sonrası rakibimizi Tebrik ediyoruz cevabını bizden duyamayabilirsiniz
TECRÜBE kazanıyoruz lafını ise bizden hiçmi hiç duyamazsınız....

Fenerbahçeli değilim ama Fenerden 6 gol yediğinizde her golden sonra tebrik olayı oldu diye hatırlıyorum :)

T

tefon

Misafir
güzel bir hafıza

ya bunlar boş işler

hepimiz türküz ve adamların bize tutumu belli

bu adamlara karşı birleşmek varken birbirimizi yiyoruz helal bize

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5