İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hergun, Aninda, 0,05 Euro Istersen Simdi Dene (Garip Ama Gercek)

basalbasal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fransizlar ilginc insanlar arkadaslar minimum odeme limiti olan 0,05 euro ya o gunku tiklamalarinizla ulasiyosunuz ve aninda odeme talep edebilirsiniz uc gundur tikliyorum butun odemelerimi az once aldim (admin tatile gitmisti sali gunu gelecekti ama erken gelmis)
hemen sagda admin ve digerleriyle LIVE chat yapabilirsiniz (fransizca tabi) bu siteyi buldugum icin mutluluktan aglayabilirim
Garip bir site pop-up reklamlar cikinca once bi killandim ama sevdim.
Iki sekilde isliyo birincisi siradan timer li reklamlar tiklamak ikincisi multiclicks reklamalar( reklama tikladik tan sonra iki sayfa surf yapmak)
ha bu arada reklamlara once tiklayip sonra reklam karsisindaki VALIDER tusuna basiyorsunuz. GERCEKTEN BOL KAZANCLAR

Gagnez de l'argent avec PTC-FTW, le PTC qui tient ses engagements
UNUTMADAN BUNLARIDA SUNMAK ISTERIM

02/11/2011 Az once farkettim alt uyeden %10 onunda alt uyesinden %5 kazananiyorsunuz mini piramit mi desek ne desek ben bilemedim, siz diyecek bulun

arkadaslar sadece 15 dakika deneyeceksiniz,
parayi ben degil site verecek,
o parayi hergun alacaksiniz bir defa degil,
bu da asil haber mini bir piramit desem nasil olur alt uyenizden %10 onunda alt uyesinden %5
http://www.ptc-ftw.com/index.php?refer=basalbasal
zaten sagda basalbasal kardesinizi nasil yucelttiginizi goreceksiniz
refsiz link http://www.ptc-ftw.com
02/112011

upgrade 1,50eur (uc aylik)
uye satin almak ucretsiz, obtenir des ftw bolumunden ucretsiz sitelere uye olup kazandigimiz puanlarla uye satin alabiliyoruz

by_cezali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelikle ref linkinden üye oldum ama sitenin yönlendirdiği sitelerden virüs programı virüs var hatası veriyor sayfaları açmıyor

basalbasal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
virus falan yok dostum
bazi performansi dusuk pc ler bazi sayfalari calistiramiyo okadar

basta soylemistim pop up reklamlar canini skabilir ama sayfanin sag ust kosesindeki kirmizi carpi isaretine basip sayfayi kapatiyoruz )))

site biraz farkli
1-(timer)clic sayfasindaki bannerlere tiklayip sure bitene kadar bekleyip tikladigin banner karsindaki valider tusuna tikliyorsun
2-(multiclic)bannerlere tiklayip acilan sayfada iki safa surf yapip valider yapiyoruz
3-ftw reklamlar bazi pcleri yavaslatabilir sebebini gercekten bende bilmiyorum benim pc de benzer bi sorun yasamadim ama
bu arada ben chrome kullaniyorum

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Sistemi incelemedim ama başlıktan yola cıkarak günde 0,05 € Ayda 1,5 € hergün girip tıklamaya degermi ? yılda 18 € eder ayrıca verdigin 2 linkte refli link ben degil sen kazanacaksın:) ne anladık biz bu işten degmez bence yılda 18 € icin...

basalbasal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
upgrade 1,50eur (uc aylik)
uye satin almak ucretsiz, obtenir des ftw bolumunden ucretsiz sitelere uye olup kazandigimiz puanlarla uye satin alabiliyoruz

Ekleme: turkogluturk seni gozum bi yerden isiracak ama :)

basalbasal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
site aralik ayina kadar odeme yapamiyacak, minimum odeme miktarida 0,10euro ya yukseldi, isteyen odemesini alana kadar tiklama yapmayi kesebilir (aldiginiz odemelerin kanitlarini siradaki odemenizi alabilmeniz icin site forumuna ekleyin lutfen)
sorun; admin reklamlarin odemelerini ay baslarinda aliyor, yani bu ayki odemeleri gecen ayki aldiklari ile oduyor

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Bu duyuruyu her ptc sitesi yapar, ve bir daha ödeme yaptıkları görülmemiştir. Site ile uğraşmayın bence bundan sonra, eğer ödeme yapmıyorsa. Scam kokan hareketler bunlar.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
İnş. yaparlar ödemeleri. PTC'den iyi kazandım ama kazandığımdan daha fazlasıda içerde kaldı.

http://www.yourptclist.com/ sitesi bile kapanınca, bıraktım ptc ile uğraşmayı. Ama siz kazandıran siteler bulmakta başarılısınız sanırım Sayın Balbasal, ödeme kanıtlarınızı görüyorum diğer konularınızda da. Bir ptc blogu açarsanız epey tutabilir, ama en çok hiti, ödeme yapan ve yapmayan siteleri listeleyerek alabilirsiniz.

Örnek: http://scamptc.blogcu.com/scam-ptc-list/9016725

Not: Verdiğim linke güvenmeyin arkadaşlar, neredeyse 1 yıldır güncellenmiyor, içindeki tüm bilgiler güncelliğini yitirmiş olabilir. Örnek olması için verdim.

basalbasal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet haklisin cashnhits sitesi icinde bi blog bolumu var ve sadece bu is icin hazirlanmis yakinda yayinliyorum
cok tesekkurler.

basalbasal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
her ayin 15 inden once yapilan odeme taleplerinde kesinti yapilmiyor, ayin diger yarisindan sonraki odeme taleplerinden yuzde 15 kesilecek haberiniz olsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5