İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hergün Bir İçerik...

gssal_emre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hergün Bir İçerik...
Merhaba arkadaşlar;
Yaz döneminin başlaması ve okulların tatil olması ile bende kendimin daha verimli ve daha aktif olabileceiğimi düşündüğüm özgün içerik için bu konuyu buraya açıyorum.
Özgün içerikli yazıların sitelere neler kattığını hepimiz çok iyi biliyoruz bunu burda anlatmanın veya tartışmanın anlamı yok.
Özgün içerik olarak 2 seçenek sunuyorum;
1) İstediğiniz kaynaktaki içeriği İngilizce-Rusça-Türkçe fark etmeksizin kendi yorumlarımı katarak içeriği özgün hale getirebilirim.
Bu şekilde yazdığım içerikler için KELİME SAYISI*0,0025 YTL şeklinde ücretlendiririm.
2) %100 özgün konu ve içeriği sizler için günlük sitenize hit getirecek şekilde yazabilirm.
Bu şekilde yazdığım içerikler için KELİME SAYISI*0,0075 YTL şeklinde ücretlendiririm.
Referans olarak en son cepsilon.com adresinde cep telefon editörlüğü yapmıştım.
Bir Kaç Örnek;

.....Sony Ericsson'un son zamanlarda piyasaya sürdüğü iddalı ve geniş özellikli telefonlarından biri olan G900, adından çok söz ettireceğe benziyor. Telefon 2.4-inç 262K renkli QVGA TFT dokunmatik ekranı, 3G özelliği, 160 mb yerleşik hafızası ve Memory Stick kart yuvasıyla göz dolduruyor. 5 Megapixel kamerası bulunan Sony Ericsson G900 dijital fotoğraf makinalarını aratmayacak teknolojiyi kullanıyor......

...Nakia 7900 Crystal Prism, kristal menü tuşunu içeren kusursuz elmas kesimli tasarımı ile kendine özel tarzını ön plana çıkarıyor. 3G özelliği bulunuyor. Kullanıcılar 49 farklı renk arasından aydınlatma rengini seçiyor....

Yazabileceğim Konular; Siyaset, Teknoloji, Kişisel Gelişim...

İletişim: [email protected]

darkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özgün icerige ihtiyacim var aklina gelen her konuda yardimci olabilirsen calisalim fiyatta anlasiriz. Yalniz icerik hicbiryerde olmayan özgün olmali
özel mesaj atamiyorum sana emailim info"at"trhost.de

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi