İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Herkes Baksın!, Bakmadan Geçmesin! Herkese Kalite, Fiyat, Performans'ı Sunmaya Devam!

proTürK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar...
Yeni bir kampanya ile tekrar karşınızdayım ama, bu 4. sunucum için hazırlamış olduğum bir kampanya..

Az çok site üzerindeki geçmişi inceleyenler, az çok hakkımda bilgi alırlar. Şimdi birçok kişinin aklına neden, bir host sitemin olmadığı geliyor; ben kişisel tarzlı bir satıcıyım, ve genel olarak server satışı yapıyorum yada; böyle bir sunucu acacak isem, ortaklar bularak, reseller vb. bu tarz paketlere ihtiyacı olan insanlara kaliteli sunucuları, pay ve yüksek oranlarda değerleri en ucuz, ve gerçekten onları zorlamayacak fiyatlara veriyorum...

Sunucularım FDC'de Amerika'da. Türkiye'de ise; kurumsal sunucular ile hizmet veriyorum..

Şimdi ise, arkadaşlarım yurtdışına 1 tane daha makina götürüyor. Bu makina kendime ait bir makina, ben ise sadece orada FDC'den co-location alacağım. Yani makina bana ait bir makina oluyor, herhangi bir problemde direkt olarak müdahale edebiliyorum...

İsterseniz makina'nın özellikleri hakkında bilgi vereyim. Makina; AMD - ATHLON 64 2800+ işlemcili; GEIL - 2 GB 4x512 533 DDR2 Ram'li (Toplam'da 2 Gb DDR Ram Yapmakta!); 80+40 Gb Sata Disk (40 Gb'lık Disk, SQL + Genel Sistem Yedekleri için kullanılmakta!); 100/1000 Ethernet Kartı bulunmakta..

İşletim sistemi ise; Windows 2003 Standart Edition'dır. Panel olarak Helm yada Plesk şuanda çalıştırma kararı alınacak, ancak sadece birisinde seçim yapılacaktır.

Dilerseniz işin, asıl kısmına gelelim.
Sunucu Windows 2003 bir sunucu olacak, ve üzerinde ASP, ASP.net, Php, Php3, Php4 destekleri ile Wap dosyaları (WML), Coldfusion (CFM) dosyaları da kesintisiz bir şekilde desteklenecektir.

Ayrıca; sunucu MYSQL + MSSQL database sunucularını üzerinde barındırmaktadır.

4 Sunucu için ortak kiralamış olduğum Firewall (Donanımsal Firewall) desteğinden de yararlandırılacaktır.

Birazdan aşağıdaki paketlerden birisini seçtiğinizde, hostunuzda; absürt, (W)a(rez), Mp(3) gibi sitelerinizi barındırabilir, host satışları için de, altınızda Reseller bayiler tanımlayabilirsiniz..

Ayrıca, size verilecek olan ip'ler ile; tamamen size ait bir sunucunuz varmış gibi olacak, ve sistemi tamamen size ait bir konuma getirebileceksiniz..

Bunun yanısıra size direkt verecek olduğum telefonlar aracılığı ile; bana 7 gün 24 saat boyunca erişebilir, probleminizi de, iletebilirsiniz..

Referans'larıma gelecek olursak; bunu kesinlikle vermiyorum. Çünkü genelliği aynı bu şekilde çalışmakta, ve hem kişisel çıkarları, hemde kalitelerini devam ettirebilmeleri açısından isim, adres vb. vermiyorum. Tüm işlemleriniz gizlilik içerisinde ilerliyor..

İşte paketlerim..
1. Numaralı Bayi /Ortak Paketi
2500 Mb (2,5 Gb) Web Alanı
Alan Adı Sınırlaması 500 Adettir.
Alt Alan Adı; diğer bir deyiş ile subdomain'de sınır bulunmamaktadır.
Aylık trafik limitiniz 200 gb olup, maksimum 250 gb'a kadar aşma sınırınız bulunmaktadır.
Asp, Asp.net, Php, Wml, Cfm, Mysql, Mssql, Access destekleri bulunmaktadır.
Size 2 adet ip verilecektir! Bu ip'ler sayesinde; absürt, vb sitelerinizi bir ip'de, kurumsal tarzlı sitelerinizi ise diğer ip'nizde barındırabilirsiniz!
Kendi nameserver; diğer bir değişle "ns1.siteismi.com ve ns2.siteismi.com" şeklinde tamamen size ait nameserver tanımlamaları yapabilirsiniz..

Bu paket için; aylık talep etmiş olduğum ücret 22,5 YTL yada 22,500,000 TL'dir ve ödemeler aylık yapılacaktır. Ay içerisinde sizden hiçbir ek ücret istenilmeyecek ve fiyat artışı en az 6 aylık bir süre ile yapılacaktır!

-----------------------------------------------------

2. Numaralı Bayi /Ortak Paketi
5000 Mb (5 Gb) Web Alanı
Alan Adı Sınırlaması 1000 Adettir.
Aylık trafik limitiniz 450 gb olup, maksimum 500 gb'a kadar aşma sınırınız bulunmaktadır.
Size 2 adet ip verilecektir! Bu ip'ler sayesinde; absürt, vb sitelerinizi bir ip'de, kurumsal tarzlı sitelerinizi ise diğer ip'nizde barındırabilirsiniz!
Kendi nameserver; diğer bir değişle "ns1.siteismi.com ve ns2.siteismi.com" şeklinde tamamen size ait nameserver tanımlamaları yapabilirsiniz..

Bu paket için; aylık talep etmiş olduğum ücret 35 YTL yada 35,000,000 TL'dir ve ödemeler aylık yapılacaktır. Ay içerisinde sizden hiçbir ek ücret istenilmeyecek ve fiyat artışı en az 6 aylık bir süre ile yapılacaktır!

----------------------------------------------

3. Numaralı Bayi /Ortak Paketi
10000 Mb (10 Gb) Web Alanı
Alan Adı Sınırlaması Yoktur!
Aylık trafik limitiniz 1000 gb olup, maksimum 1250 gb'a kadar aşma sınırınız bulunmaktadır.

Bu paket için; aylık talep etmiş olduğum ücret 60 YTL yada 60,000,000 TL'dir ve ödemeler aylık yapılacaktır. Ay içerisinde sizden hiçbir ek ücret istenilmeyecek ve fiyat artışı en az 6 aylık bir süre ile yapılacaktır!

Evet sevgili arkadaşlarım; fiyatlarım bunlar. Evet, kişisel bir satıcı olmam sizi ilk etapta tedirgin edecektir, ama firma görünümünde olan birçok firmanın da durumu gözler önünde. Benim size tavsiyem, 1 aylık bir deneme süreci yapmanız olacaktır. 1 aylık bir ücret'inde kazanılması ve gönderilmesi hele dolandırılması güzel bir olay değil ama, ne diyim; risk almadan da başarı sağlanamaz...

Bu konu ile ilgili, benimle iletişim kurmak isterseniz;
Msn Adresim:
[email protected]

Şimdilik, yeni bir kampanya, paket ile görüşünceye dek, tüm güzelliklerin sizinle olması dileğiyle..

proTürK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2. defa üst üste yazmak biraz yanlış olacak ama, burda yazan bayi olayı; çok farklı bir konum! Siz host satabilir, aynı şekilde de; bayi hosting tanımlayabilirsiniz..!

Msn üzerinden gelerek, daha ayrıntılı bir şekilde görüşebiliriz. Bu sayede tüm soru, sorun ve tekliflerinize daha iyi yanıt vermiş olurum...

proTürK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son 4 Kişilik Yer Kalmıştır! Fiyatlar Konusunda Herkesin Takdiri Kazanmış Bulunmaktayım, Bize Güvenen ve Beni Tercih Eden Arkadaşlarımıza Çok Teşekkür ediyorum...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
"Aylık trafik limitiniz 1000 gb olup, maksimum 1250 gb'a kadar aşma sınırınız bulunmaktadır."
1250 ye ulasinca ek bir ucret istiyormusunuz?

proTürK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinetadmin' Alıntı:
"Aylık trafik limitiniz 1000 gb olup, maksimum 1250 gb'a kadar aşma sınırınız bulunmaktadır."
1250 ye ulasinca ek bir ucret istiyormusunuz?

Hayır istemiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5