İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Herkes bir fiyat söylüyor, bir şarkıdır gidiyor. Bende vereyim : )

proTürK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Windows Reseller Teklifimdir : )

1250 MB Alan + 100 Gb Bandwith + 250 Domain Ekleme

Asp, Asp.net, Php Desteği!
Mssql Desteği
SSL Desteği

Ayda; 12.500.000 TL yada; 12,5 YTL

Kendinize ait nameserver adresleri!
Plesk 7.5.1
5 Günde Bir Yedekleme
absürt, (w)a(rez) Serbest..!
Mp3 Sitesi Barındırabilirsiniz..!

İletişim Olarak, Özelime Mesak Yazınız yada; msn üzerinde görüşebiliriz arkadaşlar.

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi tam windows resellerımdan alan satmak için mesaj atacaktım direkt dağıttın piyasamı verdiğin rakamlarla.. bir şey demiyorum yani :) 100 gb. bandwidthe 12YTL istiyorsan helal olsundan başka bir şey diyemiyorum

proTürK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) arkadaşlar; kişisel bir satışcıyım. genelde; reseller satıyorum. link vermem kesinlikle. evet, buna kimse ılımlı bakmıyor ama; genelde alanlar, w(a)re(z), absürt, mp3, h(ac)k; hosting satıcıları..

karar tamamen size kalmış beyler, ama ileriki bir dönemde (ki bu yaz %100) kurumsallaşıyorum ve o zaman size işte link verebilirim :)

pexolas; senden de özür dilerim ama, sonucta bende para kazanıcam, affet yani :)

msn uzerinden bence; daha iyi gorusebiliriz derim. dileyen arkadaslar msn uzerine gelsinler.
msn'im yukarida da; yazmakta..

proTürK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım; garanti konusunda 1 ay çalış, kaliteyi anlarsın :)
bişi diyemem. zaten doğal olarak bu işe girince benden başka güvenebileceğin herhangi birileri olamıyacak..

proTürK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece php. mysql'de suanda bir problem var ama 1 yada birkac haftaya kadar duzelir..

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeniwebmaster; önce tarihe bak 2005 mayıstaymış bu reseller satışı.Uzun zaman geçmiş.Farzetki hala geçerli.Orda adamın msn i var eklersin veya pm atarsın.Böyle çok eski konuları tekrar canlandırmanın manası yok.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu kişinin daha önceki mesajalrını araştırın.. ben almıştım ortadan kaybolmuştu.. geçmiş mesajları ararsanız o kişi hakkındaki yorumları görürsünüz... bu konu kapandı saçma sapan eklentiler yapıp meydana çıkarıyorsunuz...

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
herkez görsün yazsın kafasına

böyle insanlar dönem dönem oluyor herkezde kanıyor.

azıcık geçmişe bakmak lazım.

proTürK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilesin!

YeniWebmaster;
LoveMove, OnderHost (Trmuzik.info) Sorar mısın paraları ödenmiş mi?

Geçmişi Konuşmak Acizlerin İşidir. Koçum, ben kimsenin hakkını yemem bunu bilesin! Eğer, millete maskara etmek istiyorsan o başka

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5