İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

herkes kesin kurtlar vadisi izliyor

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
kadınların yüzde 99,9 nefret ettiği dizidir bu , hiçbir anne çocuğunun bunlar gibi olmasını ,yetişmesini istemez ve seyretmez , seyredilecek ne buluyorsunuzki ..

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dizilerin hepsi dögüşlü degil bin bir gece sıla aliye vs dizileri hiç izlemedinmi?

M

MasterTR

Misafir
yok izlemedim
izledigim 3 dizi var. kurtlar vadisi, aci hayat, avrupa yakasi
kadınların yüzde 99,9 nefret ettiği dizidir bu , hiçbir anne çocuğunun bunlar gibi olmasını ,yetişmesini istemez ve seyretmez , seyredilecek ne buluyorsunuzki ..
gercek degil o dizi. yani senaryo ;)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Ben izlemiyorum ama arkadasim arayip dizinin basladigini haber vermisti.

fu4t

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olsun gerçek olmasada ondada geçenlerde cıktı dizide kız intaar etmiş küçük kızda pencerenin koluna bağlamı başörtüsünü oda kendini asmış ölmüş kızcaz sadece kurtlar vadisinde bu tip olaylar yok yani bence bu sefer rtük bişe demicek çünkü şimdilik şiddet yok

M

MasterTR

Misafir
o zaman amerika yapimi hicbir filmi yayinlamayalim. %99 i kirdili dovdulu bu filmler. asil onlar milleti $iddete itiyodur (eger dizilerin etkisi var diyosan)

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
acı hayatta aşk acısı çeken iki kişiye yer vermiş oda duygusal artı bende kurtlar vadisini sevmiyorum hiç bir bayan arkadaşımında sevdigini duymadım

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kurtlar vadisi 1
sıla 2 :) erkeklerde kızların dizilerini izler yaw ben biliyorum masterda izliyor :)

edit: acı hayat hem kurtlar vadisi hem sıla gibi aşk olduğundan onuda izliyorum ortaya karışık bir dizi

M

MasterTR

Misafir
aci hayat biraz a$k dizisi gibi ama ondada konu $iddet :)

yok redbaron ben sacma dizileri izlemiyorum

fu4t

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede en anlamlısı şuan kurtlar vadisi en azından yaşanmış olayların üstünde duruyo kimi zaman hiç bilmediğimiz şeyleri ortaya cıkartıyo.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır

bencede en anlamlısı şuan kurtlar vadisi en azından yaşanmış olayların üstünde duruyo kimi zaman hiç bilmediğimiz şeyleri ortaya cıkartıyo.

katılmıyorum bu tür diziler yayınlar yüzünden ortalık kötü oldu çocuklar özenti ediyor

fu4t

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bitanem

öyle ama coğu dizide bu olaylar oluyo onlara bişe yok kurtlar vadisine gelince kapatın bence sacmalık cunku kurtlar vadisi en azından bişeler ögretiyo kötü yanı sıra iyi bir yanıda var öbür dizilerin ne iyi yanı var ?

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu dizi ismine göre degil çocuklar yabancı dizi sinemayı pek izlemiyor fakat kurtlar vadisini herkesden duydukları için ve ebebeyleride övüyor çocukda özeniyor tabiki bunlar benim kendi hislerimdir

M

maiL

Misafir
ya işte böyle.. zamanında musuldaki türkmen okullarında patlatılan bombalarda ölenlerin anısına yapılmış diziyi mi izlemek daha mantıklı yoksa hayali kahramanların çevirdiği diziyi izlemek mi daha mantıklı düşünüyorum :)
(kesinlikle cılkı çıkmadan önce kurtlar vadisi hayranıydım yanlış anlaşılmasın, gerçek olmuş şeyleri izleyince insan aradaki farkı kolayca anlıyabiliyor.)
1. olan sağır oda
2. olan kurtlar vadisi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5