İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Herkes Lütfen Baksın!..

maxicep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir site var: www.kardesinisec.com . Burada maddi durumu olan insanlar bir çocuk belirliyor ve ona yardım yapıyor. Ama bu siteyi sanırım çok az kişi biliyor. Çorbada bizim de tuzumuz olsa da hepimiz en azından bir link versek bu siteye sizce de iyi olmaz mı???

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bravo. böyle bi siteden hiç haberim yoktu. böyle işlere destek vermek için mutlaka tanıtmalıyız bu siteyi.

maxicep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu kadar kişi okumuş.. Ama sadece bir cevap var. Kimse destek vermiyor mu yani..?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben denizfeneri'ni destekleyenlerdenim aylardır. hani bunu da ekle ne çıkar diyebilirsin haklısın ama, denizfeneri bana daha çok haz veriyor. ama yine de yer imleri'ne ekledim, teşekkürler.

I

iyiyiz

Misafir
DenizFeneri ni ben pek iyi bulmuyorum aslinda iyi bulmuyorum cümlesi pek dogru degil yerine bisey bulamadim.Yani denizfenerine elbette yardimlarim cok olmustur ancak denizfeneri hep gecici yardimlarda bulunuyor,bu kurulusa cok büyük paralar akiyor,bu paralari ihtiyac sahiplerine kömür,yiyecek,icecek sekilde kullaniyorlar,oysaki bu muazzam(gercekten büyük miktar) paralarla is-is yerleri acilsa issizligin yogun oldugu bölgelerdeki o bölgenin kosullarina uyacak is yerleri,fabrikalar,atölyeler vb. Bu sekilde yapilan yardim paralari daha iyi ve kalici olarak degerlendirilecek diye düsünüyorum.

B

BY_THUQ

Misafir
ben her zaman denizfeneri ni desteklerim fakat kardesini seç i desteklemem
fikren düşündükleri politikayı benden iyi bilen yoktur herhalde.

yani verilen hediyeler artık ne veriliyorsa yanlış adreslere gidiyor.
sakın yanlış anlamyın sözlerimi . ama bildiğim ve duyduklarım doğrultsunda ben yardım etmiyorum etmemde.

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Benim 1 senedir sectigim kardesim var. Direkt ebeveynleriyle ya da ogretmenleriyle baglantiya gecersen herhangi bir problem olmuyor. Genelde tasrada yasayan cocuklar cok oldugu icin kargolarda problem olabiliyor, onu da hem cocuk ile hem kargo firmasi ile takip ederek hallediyorsun. Deniz Feneri'nin de hastasiyiz fakat tek bir dernekle olmuyor bu isler, memlekette o kadar cok fakir varki...

S

Siberian

Misafir
Bu tür çalışmaları desteklemeliyiz. Düşünen kişileri tebrik ediyorum.

Konu Dışı :mexut nickli beyfendi özele bak?

maxicep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
L

Limitsiz.Net

Misafir
bu siteyi uzun zamandır biliyorum ordaki bir cocugada yardım etmeyi cok istiyorum ama bu büyük bir sorumluluk ancak aklımda bir fikir var burda herkes elini cebine atsa cok değil 20 şer milyon koysak bizde bir cocugu mutlu edebiliriz aylık 20 ytl burda kimseyede koymaz bu düşünce üzerinde bir proje olustrsak bir cocuk secsek ver yardım etsek iyi olmazmı sizcede ?

D

deli_dana

Misafir
çok güzel ^_^ bunu kurana telefon açıp irtibata geçecem..
biçok sitemde yayınlayacam.. sizin de yanyınlamanızı isterim...

maxicep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deli_dana' Alıntı:
çok güzel ^_^ bunu kurana telefon açıp irtibata geçecem..
biçok sitemde yayınlayacam.. sizin de yanyınlamanızı isterim...
Eyvallah deli_dana.. haydi millett!.. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5