İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Herkes Reseller Alabilecek !

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bakın ben ilk defa ticaret yapmıyorum. Sizden Reseller aldım daha sonra başka bir firmadan 2. reselleri aldım. Onumuzdeki hafta 3. resellerimi alacam allah izin verirse. Burada bir cok site sattım site satın aldım. şuan da dahil olmak üzere bir çok insanla ticari işler yapıyorum. Ve bu güne kadar olmayan bir şeyi varmış gibi gösterdiğim görülmemiştir. Ben sizden çok memnun kaldımda piskopatlık olsun diyemi buraya hayır bunlar cıs kakadır diyorum. Ben birilcil olarak zaten her seferinde de belirttiğim gibi hatayı kendimde buluyorum. Firma bile olmayan kişiler ile iş yaparak kendi kendime ceza kestim.

Ben temkinli yakşarak size sadece 2 aylık ödeme yaptım. Parasını peşin ödeyen bir müşteri olarak kesintisiz ve kaliteli bir hizmet beklerim. Domainim sizin sorumsuzlugunuz yüzünden benim hiç istemedigim halde 3. bir şahıs aracılıgı ile register edildi. Sadece domain register icin bile 1 gun bekletildim. Ardından resellerim acıldı sitemi kurdum. 3. gün Sitemde Bu domainin parası odenmedigi icin kapalıdır gibi bir yazı cıktı. Tam 1.5 gün sitem kapalı kaldı. Siz bir hata oldu diyerek düzelttiniz. Ardından Sunucu sorunları başladı. Sizinde bahsettiginiz gibi ard arda geldi hepsi. Ben vakti az bir insanım. Planlı programlı hareket ederim. Tam 1 gunumu o site için ayırıp büyük emekler verdigim bir gunun ardından tüm emeklerimin silindigini gördüm. Sizse Sunucuyu taşıdıgınız icin eski yedegi koymak zorunda oldugunuzu sölediniz. Bu bile benim için telafi edilemez bir hatadır. Tüm bu sıkıntıları size belirttigim zaman siz hayli alaylı bir uslupla yapacak bir şeyiniz olmadıgını "Beğenmiyorsanız çekip gidebilecegimi sölediniz" Benim 1 ayımı çöpe atarak bu cumleyi kurmanız bile tek başına beni dolandırmaktır.
İşin birde 2. yüzü var. Başta da belirttigim gibi Domain 3. bir şahsın adına kaydedildigini sölediniz bana Ben hergün size düzenli olarak domaini benim kontrol panelime gecirmenizi söledim siz hep yapacaz edecez diyerek beni geçiştirdiniz. Herkes bilirki "İsimtescil" firmasında domain transferi sadece dakikalar sürer. Cok anlamsız bir hata aldıgınızı ve bu sebeple yapamadınızı sölediniz. Ben İsimtescilin ofisine giderek Murat Bey ile bizzat görüştüm. Böle bir hatanın olmadıgını olamayacagını söledi ve kendisi ofiste bana bunu ıspatladı. Sonra eve gelerek ben size tekrar domaini gecirmenizi söledim siz hep yapacaz diyerek ertlediniz. En sonunda 3. kez isimtescilin ofisine gittim. Murat Bey sağolsun cok yardımcı oldu ve domaini kendi hesabıma geçirdim. Kendisi tekrar tekrar sizin bahsettiginiz gibi bir hatanın olmadıgını belirtti.

Parası ile Rezil olmak işte budur arkadaşım. Dolandırılmakta işte budur.

Aktif Bilişim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain sorunu anlatayım ;

O gün daha önce de demiştim 2 evde birden yaşıyordum.Siz geldiğinizde bi evdeydim yani cüzdanımı diğer evde unutmuştum.ve alan adınızı almak için lnwserver dan Erhan bey e dedim banka havalesi yapsam alırmısınız diye.alırım dedi.hemen aldı sağolsun.Bende ev telaşı içinde parayı netten başka birine göndermişim.ödeme yanlış oldugu içinde Erhan bey haklı olarak o dediğiniz ödeme yapılmadı yazısını koymuş.Bana onu bildridğinizde farkettim ki hesaplarımı baktım yanlış kişiye göndermişim parayı.Sonra ona gönderdim hallettik.Sonra Erhan bey defalarce denedi.Mail olarak gelior ve ama transfer işlemini yapmıyordu bunu bizzat kendisine sorabilrsiniz.Neyseki Allah'a şükür kimseyi dolandırmadım,tüm sorunlarımı (ikamet - server ) hallettim.Ve eskisi gibi kesinytisiz hizmet veriyorum ;)

Bu tartışma hakkında gerekli açıklamaları yaptım Zanza gereksiz suçlamalar yüzünden ZanzaTR nickli r10'dan banlanmıştır.

Saygılarımla ;

Ali YILMAZ .

(Başkada bu ZanzaTR olayı hakkında açıklama yapmayacağım.Gereken hak ettiği gerçekleşti ve ben kesintisiz hizmet vermeye devam ediyorum. )

Not : Denizli'de firma açma telaşı içinde hiçbir dolandırıcılık yapmam söz konusu değildir! yapmadımda böyle birisi değilimde ;)

Quasi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sizin bir takim sorunlar yasamis olmaniz bunlari musterilerinize yansitabileceginiz anlamina mi geliyor? birde ustune dalga gecer gibi, 1 gun geri atilmis 15 -20 gun kapali kalmis host icin 1 gb fazladan alan verdim demissiniz.:) siteleri 15 20 gun yari acik yari kapali kalmis 1 gun geri atilmis musterileriniz o 1 gble ne yapicaklar acaba....
zanzatr la yasadiginiz domain olayi sanirim nekadar profesyonel bir sekilde calistiginizi anlamamiza yetiyor. kisisel problemleriniz yuzunden madur olmus musterilerinizden gelip ozur dileyiceginize hala uste cikmaya calisiyorsunuz. sizinle ileride (bu basliktan sonra zannetmiyorum olucagini ama) calisicak kisilere allah sabir versin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5