İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Herkese 100 kOnTöR

K

karakalem.gen.tr

Misafir
Okey
Oyununu oynayıp her ay 100 kontör, logo ve melodi kazanabilir misiniz... Daha ayrıntılı bilgi için sizleri www.karakalem.gen.tr adresine bekliyoruz...

free

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çekiliş olmasaydı dostum keşke bi sıralama olsun 1. 2. 3. ye verilsin yada senin düşündüğün bir yöntem varsa o şekilde olsun çekiliş olucağını yazmışsın sanki alınma ama yalanmış gibi geliyo yalancı demiyorum yanlış anlama sırlama yerine göre vermen daha iyi olabilir güzel tasarlamışsın yinede

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
bence de haklısın free
çekiliş değilde sıralama usulü olsa bence daha iyi olur.

K

karakalem.gen.tr

Misafir
free dostum tamam yanlış anlamadım. Ama o kadar çok oyun var ki aklıma bir şey doğru düzgün bir şey gelmiyor. Mesela şöle yapsam sürekli olarak yani her ay oyunları değiştirsem mesela bu ay okeyde birinci olan 100 kntr 2 ve 3 cülerede melodi veya logo vşeklinde yapsam. Veya sizin bu konuda bir öneriniz varsa yazarsanız sevinirm....

free

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1. 100 demişsin
2. 75
3. 50

olsa sana uygun olurmu bilmiyorum logo ve melodi yi değiştirebilirsen fena olmaz

yanlış anlamıycağını biliyodum sadece ben o yazının başka tarafa çekilmesinden dolayı öle bahsettim

hee bu arada üye olamıyoruz

ERRORR veriyoo bitir tuşuna basınca bi sorun var sanırım bi bak

K

karakalem.gen.tr

Misafir
Dostum merak etme tekrar solim yanlış anlamadın. Bu dediğin konu için düşüneceğimden emin olabilirsin. Dostum hata ver demişsin ama kayıt olanlar var hatta ben tekrardan üye bile oldum. Bir hata ile karşılaşmadım. Herhalde anlık bir sorundu. İlgin ve bana güvendiğin için teşekkürler.
..

free

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alalala yine denedim yine olmadı son üye admin diyo alalala niye böle yapıyo anlamadım

K

karakalem.gen.tr

Misafir
Evet free arkadaşım. Mesagını gönderdiğin gün okudum. en son söylediğinde hata var diye. Bu zamana kadar msg yazmadığım için özür dilerim. Senin şikayetlerin üzere bu sorunu çözmeye çalışıypdum ve en sonunda çözdüm artık karakalem.gen.tr ye de kayıt olabilirsin... Sanaçok çook teşekkür ederim bu sorunu bana haber verdiğin için.... Bol kazançlı günler dilerim sana ve herkese...

free

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ok ama hala upload etmedin siteyi herhalde bekliyoruz

free

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ehe ok olmuş düzelmiş üyelik sistemin mail gelmedi gerçi hala :) yarın bakarım yine

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5